Kultūra
Mūzika

Arī jubilejas kantrimūzikas festivāls piedāvās bezmaksas koncertu0


“Willie Jones Band”
“Willie Jones Band”
Ekrānšāviņš no Youtube.com

Jubilejas – 20. Starptautiskais kantri mūzikas festivāls Country Bauska šogad norisināsies 13. un 14. jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē un galvenā zvaigzne šajā jubilejas festivālā būs kantri pasaules leģenda Sāra Džorija no Lielbritānijas, informē festivāla pārstāve Nora Kalniņa.

“Šīs vasaras jubilejas festivālam esam sarūpējuši īpašu programmu. No sirds iesaku izbaudīt kantri mūzikas leģendas Sāras Džorijas un viņas pavadošās grupas “The Next Level” uzstāšanos Festivāla otrajā dienā plkst. 23. Domāju, ka tāpat kā 2006.gadā, kad publika Sāru burtiskā nozīmē nēsāja uz rokām, arī šovasar mūs sagaida iedvesmojošs šovs. Tāpat ar pasaulē arvien pieprasītāko un jauniešu vidū populāro heavy- countryrock stilu mūs priecēs grupa “Country Hell” no Krievijas. Savukārt īpaša dāvana visiem dejotājiem 20. jubilejā būs zviedru grupas “Highway 40” priekšnesums, kas akcentēts ar ritma sekciju un veidots nepārtrauktā popūrija stilā, iekļaujot visas populārās līnijdeju versijas. Tāpat lepojamies ar “Music Road Pilots” (Nīderlande) un “Willie Jones Band” no ASV un labāko pašmāju un kaimiņu kantri mūziķu dalību festivālā,” stāsta festivāla dibinātājs un rīkotājs Uldis Ozoliņš.

“Kā ierasts, festivāla dienā būs arī bezmaksas koncerts pie Bauskas novada domes ēkas, kur dzirdēsiet “Willie Jones Band” no ASV, “Country Hell” un “Duo Ro” no Krievijas, kā arī redzēsiet labāko Latvijas medību suņu parādi,” aicina Festivāla producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Pirmais kantri mūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Deviņpadsmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 50 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas.

LA.lv