Mobilā versija
-0.5°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
17. janvāris, 2014
Drukāt

Arī karavīri piedalīsies Grāmatu draugu ķēdē (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Vairāk nekā 300 karavīru un zemessargu, kā arī vairāki desmiti jaunsargu sestdien, 18. janvārī, piedalīsies Rīga 2014 atklāšanas pasākumā  “Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, informē Aizsardzības ministrija.

Kopā ar karavīriem grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas Kr. Barona ielā 14 uz bibliotēkas jauno ēku Mūkusalas ielā 3 pārvietos arī Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube.

Karavīri un zemessargi grāmatas pārvietos pie Akmens tilta sākuma pie Strēlnieku laukuma, kā arī Kr. Barona ielā pretī Nacionālajai bibliotēkai.

Šī nav pirmā reize, kad karavīri atbalsta bibliotēku. 2010. gada jūnijā bruņoto spēku karavīri palīdzējai pārvietot grāmatas pēc avārijas Latvijas Nacionālās bibliotēkas galvenajā grāmatu krātuvē. Kopā ar citiem brīvprātīgajiem pēc vairāku dienu darba toreiz izdevās pārvietot 78 000 grāmatu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis atbalsta, bet piespiedu kārtā. Kuru nozīmēja, tas gāja.

Senā Zīda ceļa māksla "Rīgas Biržā"Par godu Ķīnas un Latvijas diplomātisko attiecību 25. gadadienai no 2016. gada 22. oktobra līdz 2017. gada 8. janvārim Mākslas muzejā "Rīgas birža" būs skatāma Senās Ķīnas mākslas izstāde "Zīda ceļš", kas tapusi sadarbībā ar organizāciju "Art Exhibitions China".
Draugiem Facebook Twitter Google+