Ekonomika
Bizness

Arī “Maxima” samazina piena produktu cenas; ievieš zīmi vietējās pārtikas atpazīšanai 3

Publicitātes foto

No ceturtdienas piena produktu cenas samazinātas arī SIA “Maxima Latvija” veikalu tīklā. Produktu cenu samazinājums ir proporcionāls piegādātāju cenu samazinājumam – no 4% līdz 30%, informē “Maxima Latvija”.

Vēl no piektdienas “Maxima” uzsācis izvietot īpašu noformējumu pašmāju piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

Cenas “Maxima” veikalos samazināts lielākajām piena produktu grupām – pienam, kefīram, biezpienam, krējumam, sviestam un jogurtam. No ceturtdienas “Maxima” veikalos par zemākām cenām ir iespējams iegādāties AS “Food Union” piena produktus, bet no piektdienas – arī AS “Smiltenes piens” un AS “Tukuma piens” piena produkciju.

Reaģējot uz situāciju saistībā ar Krievijas embargo importa precēm, SIA “Maxima Latvija” izstrādājusi Latvijā ražotās produkcijas atpazīstamības zīmes dizainu piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem. Īpašo noformējumu vietējo produktu atpazīšanai sāks pakāpeniski ieviest 144 “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Pašmāju produktu atpazīstamības zīmes uzņēmums plāno izvietot arī uzņēmuma reklāmas izdevumos, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

“Pašlaik “Maxima” veikalos Latvijas ražotāju piena produkcija veido lielāko daļu no šīs kategorijas sortimenta, un jau iepriekš novērojām, ka pircēji vietējo ražotāju produkciju ir ļoti iecienījuši un labprāt to iegādājas,” stāsta SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

SIA “Maxima Latvija” arī turpmāk rūpīgi sekos līdzi situācijas attīstībai, sadarbojoties kā ar ražotājiem, tā arī ar Zemkopības ministriju, lai rastu optimālākos risinājumus Latvijā ražotās preces realizācijai.

Jau vēstīts, ka arī “Rimi” veikalu tīklā no ceturtdienas samazinātas piena produktu cenas. Proporcionāli ražotāju pieprasījumam no 4% līdz 30% uz laiku ir samazinātas regulārās cenas vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijai. Cenu samazinājums attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Vēl “Rīmi” tīkls, atbalstot pašmāju ražotājus, uzsācis kampaņu “Pērc Latvijas preci”, kuras laikā ar TV un radio reklāmu, kā arī vizuālo materiālu palīdzību veikalos aicinās ikvienu savos pirkumu grozos iekļaut tieši vietējo produkciju.

LA.lv