Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
22. augusts, 2014
Drukāt

Arī “Maxima” samazina piena produktu cenas; ievieš zīmi vietējās pārtikas atpazīšanai (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No ceturtdienas piena produktu cenas samazinātas arī SIA “Maxima Latvija” veikalu tīklā. Produktu cenu samazinājums ir proporcionāls piegādātāju cenu samazinājumam – no 4% līdz 30%, informē “Maxima Latvija”.

Vēl no piektdienas “Maxima” uzsācis izvietot īpašu noformējumu pašmāju piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

Cenas “Maxima” veikalos samazināts lielākajām piena produktu grupām – pienam, kefīram, biezpienam, krējumam, sviestam un jogurtam. No ceturtdienas “Maxima” veikalos par zemākām cenām ir iespējams iegādāties AS “Food Union” piena produktus, bet no piektdienas – arī AS “Smiltenes piens” un AS “Tukuma piens” piena produkciju.

Reaģējot uz situāciju saistībā ar Krievijas embargo importa precēm, SIA “Maxima Latvija” izstrādājusi Latvijā ražotās produkcijas atpazīstamības zīmes dizainu piena produktiem, dārzeņiem un gaļas izstrādājumiem. Īpašo noformējumu vietējo produktu atpazīšanai sāks pakāpeniski ieviest 144 “Maxima” veikalos visā Latvijā.

Pašmāju produktu atpazīstamības zīmes uzņēmums plāno izvietot arī uzņēmuma reklāmas izdevumos, lai pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

“Pašlaik “Maxima” veikalos Latvijas ražotāju piena produkcija veido lielāko daļu no šīs kategorijas sortimenta, un jau iepriekš novērojām, ka pircēji vietējo ražotāju produkciju ir ļoti iecienījuši un labprāt to iegādājas,” stāsta SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.

SIA “Maxima Latvija” arī turpmāk rūpīgi sekos līdzi situācijas attīstībai, sadarbojoties kā ar ražotājiem, tā arī ar Zemkopības ministriju, lai rastu optimālākos risinājumus Latvijā ražotās preces realizācijai.

Jau vēstīts, ka arī “Rimi” veikalu tīklā no ceturtdienas samazinātas piena produktu cenas. Proporcionāli ražotāju pieprasījumam no 4% līdz 30% uz laiku ir samazinātas regulārās cenas vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijai. Cenu samazinājums attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Vēl “Rīmi” tīkls, atbalstot pašmāju ražotājus, uzsācis kampaņu “Pērc Latvijas preci”, kuras laikā ar TV un radio reklāmu, kā arī vizuālo materiālu palīdzību veikalos aicinās ikvienu savos pirkumu grozos iekļaut tieši vietējo produkciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Gaidam rīcību no pārējiem veikaliem!!!
    Paldies.

  2. Хорошо,что местный продукт отметили знаком-легче будет обойти стороной,чтоб не кормить господ санкционэров:(

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (14)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+