×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2012
Drukāt

Arī nākamgad – ar Latvijas avīzi rokās!

Pērn ap gadu miju “Latvijas Avīze” kopā ar dažādiem ļaudīm lēja laimes un mēģināja paredzēt, kas katrā nozarē gaidāms. 
Ja es lietu laimes šogad, izlietās figūriņas ēnā gribētu saskatīt lasītāja siluetu. Cilvēku ar avīzi rokās.

 

Cilvēks ar avīzi rokās mums apzīmē vēlmi iedziļināties un saprast, salīdzināt un vērtēt. 120 tūkstoši lasītāju, kāda ir “LA” auditorija, jau liecina par kopīgu skatījumu, kopīgām vērtībām un kopīgu nākotni Latvijai. Par to, ka, attīstot savu valsti, mēs dzīvojam kopīgu dzīvi, darām kopīgu darbu.

Ja mums nebūtu pārliecības, ka esam jums, “LA” lasītāji, vajadzīgi, tad mēs neturpinātu savu darbu, ko “LA” iesākusi pirms 25 gadiem. Un mēs ticam, ka arī nākamgad “Latvijas Avīzi” abonēs un lasīs Apē un Aizputē, Koknesē un Kolkā, Rucavā un Rūjienā, Bauskā un Balvos, Kazdangā un Kadagā, Durbē un Dricānos.

“LA” nav tikai lasāmviela – jūs vienlaikus esat avīzes veidotāji, izsakot savu viedokli, ierosinot dažādas tēmas, norādot labākos risinājumus sarežģījumiem. Kā apvienota kopība vēl pārliecinošāk nekā jebkura politiska partija spējot iestāties par labāku Latviju. Politiķi runā, ka Latvijā ir ekonomiskā izaugsme. Kāpēc es to nejūtu un neredzu, dažs prasa. Tad jāmēģina saskatīt! Varbūt to ieraudzīsit avīzē? Mēs savos rakstos parādīsim saimniekus, varošus un darošus cilvēkus, kuri tiešām rada Latvijā ekonomisko izaugsmi. Rada paši un dod iespējas citiem.

Latvijas kultūrtelpa šķiet ierāvusies galvaspilsētas rāmjos? Mēs “LA” slejās atradīsim savas Gaismas pilis un gaismas nesējus novados.

Latvijas augstskolām pārmet, ka tās nav starptautisko reitingu “topos”. Toties mūsu reitingos – avīzes aprakstos un intervijās – ir un būs daudz čaklu un gudru jauniešu, studentu.

“Latvijas Avīze” ir veidojusies un augusi 25 gadus kopā ar Latviju. Mēs arī turpmāk sargāsim šīs valsts un tautas vērtības.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+