Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Arī otrajā balsojumā Valsts prezidentu neievēl; atkrīt Bondars

Foto - BNS/F64Foto - BNS/F64

2015.06.03. Prezidenda kandidata Egila Levita atbalsta akcija pie saeimas.

Arī otrajā balsojumā Saeima trešdien nav ievēlējusi Valsts prezidentu.

Arī pēc otrā balsojuma līderis starp četriem kandidātiem ir Raimonds Vējonis no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ar 34 balsīm.

Par Nacionālās apvienības kandidātu Eiropas Savienības (ES) Tiesas tiesnesi Egilu Levitu nobalsojuši 25 deputāti, par “Saskaņas” kandidātu Sergeju Dolgopolovu – 24, bet par Latvijas Reģionu apvienības kandidātu Mārtiņu Bondaru – septiņi.

Par derīgām atzītas 96 vēlēšanu zīmes, trīs bijušas nederīgas. Seši deputāti balsojuši pret visiem kandidātiem. Vēlēšanu zīmes nākamajai balsošanas kārtai būs gatavas pēc 15 minūtēm.

Tā kā Bondars saņēmis vismazāko skaitu, par viņa kandidatūru deputāti vairs nevarēs balsot. Trešajā balsojumā piedalīsies Vējonis, Levits un Dolgopolovs.

Vēlēšanu noslēgumā būs balsojuma pēdējā kārta, kurā deputātiem būs jābalso par vienu kandidātu.

Saeimas ārkārtas sēde, kuras vienīgais darba kārtības jautājums ir valsts pirmās amatpersonas ievēlēšana, sākās plkst.10.

Koalīcija līdz šim nav vienojusies par atbalstu vienotam kandidātam. Valsts prezidentu vēlē slēgtā balsojumā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+