Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Arī parlamentārietis Meļņikovs pamet “Saskaņu” (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeimas deputāts Igors Meļņikovs izstājies no partijas “Saskaņa” un no politiskās apvienības “Saskaņas centrs” (SC) frakcijas parlamentā.

Meļņikovs sacīja, ka ir neapmierināts ar partijas programmu, tāpēc varētu pievienoties citam politiskajam spēkam. Deputāts arī piebilda, ka viņam ir līdzīgi argumenti kā parlamentārietei Irinai Cvetkovai, kura arī izstājusies no “Saskaņas”.

Meļņikovs pagaidām gan neatklāja, kādai partijai varētu pievienoties, taču norādīja, ka plāno startēt 12.Saeimas vēlēšanās.

Arī parlamenta Prezidijs šodien izskatīja jautājumu par izmaiņām SC frakcijā.

Sākotnēji SC frakcijā bija 31 deputāts, bet vēlāk no tās izstājās parlamentārietis Vadimirs Reskājs, kurš kļuva par partijas “Latvijas attīstībai” biedru, bet tagad to pameta arī Cvetkova un Meļņikovs. Tātad turpmāk SC frakcijā darbosies 28 deputāti.

Kā ziņots, Cvetkova šonedēļ arī paziņoja par izstāšanos no “Saskaņas” un SC frakcijas, jo viņai jau ilgstoši esot “konflikts ar partijas vadību saistībā ar partijas atteikšanos no savas ideoloģijas”. Cvetkova uzsvēra, ka viņas aiziešana no partijas ir “protests pret tās vadības darbībām un rīcību”.

Savukārt neoficiāli izskanējis, ka partijas pirmorganizācijas neesot izvirzījušas Cvetkovu un Meļņikovu kā kandidātus 12.Saeimas vēlēšanām.

Neoficiālā informācija liecina, ka Cvetkova Saeimas vēlēšanās varētu startēt no “Latvijas Krievu savienības” saraksta.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Rašistiem nebūs nākotnes

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+