×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Arī politika ir “ziepene” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ronalds Briedis: "Ironija, diemžēl vai par laimi, ir mana rakstura noteikta. Tas ir veids, kā instinktīvi reaģēju uz apkārtējo pasauli."

“Latvijas Avīzes” pielikums “Kultūrzīmes” ir uzsācis jaunu rakstu sēriju “KZ grāmatplaukts”, kurā turpmāk regulāri – reizi mēnesī – paralēli jau esošajam atspoguļojumam sniegsim padziļinātu ieskatu jaunākajā Latvijā iznākošajā literatūrā. Uzzināsiet, kādas no pēdējā laika norisēm literatūrā ir nozīmīgākās, interesantākās, visvairāk apspriestās.

Daudzu iecienītajā rubrikā “Dzeja un proza” “KZ” 5. aprīļa numurā lasiet interviju ar dzejnieku Ronaldu Briedi un viņa dzeju no jaunākā krājuma “Zāles pret nemirstību”. Paralēli sadzīviskām un kultūras peripetijām krājumā ievietoti arī trāpīgi politiku un politiķus atmaskojoši dzejoļi.

Jautāts, kas pamudināja rakstīt par šādām tēmām, Ronalds Briedis teic, ka viņa uzmanības lokā galvenokārt ir popkultūras zīmes. Tās atgādinot ģenētiski modificētas ogas, kam nav vairs kauliņa; zīmes, kas atbrīvotas no sava satura. “Politika arī ir popkultūras sastāvdaļa. Politiķu izdarībām seko līdzi kā nebeidzamai “ziepenei”, tikai aktieri sliktāki un dialogi garlaicīgāki,” saka R. Briedis.

Pilnu sarunu ar Ronaldu briedi un viņa jaunāko dzeju lasiet 5. aprīļa “Kultūrzīmēs” vai e-izdevumu lasītājā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Skatos foto un neticu savām acīm, cik vizuāli NEpievilcīgs ir kļuvis mans sens paziņa Ronalds …
    Par dzeju neizteikšos, katram dzejniekam ir SAVS lasītājs… Galvenais, lai nekrājas putekļu kārta grāmatnīcu plauktos …

Draugiem Facebook Twitter Google+