Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
18. septembris, 2016
Drukāt

Arī Rīgā aktīvi vēlē Krievijas Valsts domi; veidojas rinda (2)

Foto no vēlēšanām Krievijā. Foto - LETA/ITAR-TASSFoto no vēlēšanām Krievijā. Foto - LETA/ITAR-TASS

Arī Rīgā izvietotajos Krievijas Valsts domes vēlēšanu iecirkņos Krievijas pilsoņi aktīvi dodas vēlēt, novēroja aģentūra BNS.

Iecirknī, kas izvietots Maskavas namā jau no paša rīta veidojās rindas. Kā novēroja aģentūra BNS uz vēlēšanām aktīvāk ierodas vecākā gadagājuma cilvēki.

Pēcpusdienā rindā pie Maskavas nama jau gaida apmēram simts cilvēku.

Arī Krievijas vēstniecībā aģentūrai BNS pastāstīja, ka kopš rīta, kad vēlēšanu iecirknis vēstniecībā tika atvērts, līdz pat šim brīdim ir augsta balsošanas aktivitāte. Arī ap plkst. 13.40 pie iecirkņa pulcējas apmēram 100 cilvēku gara rinda.

Jau vēstīts, ka Krievijā svētdien notiek parlamenta apakšpalātas Valsts domes vēlēšanas, kas, lai arī neietekmēs Krievijas prezidenta Vladimira Putina varu, tomēr var tikt uzskatītas par pārbaudi valdošajai partijai “Vienotā Krievija”.

Jaunāko aptauju rezultāti liecina, ka atbalsts šai partijai ir sarucis. “Vienotās Krievijas” popularitāte pēdējo nedēļu laikā sarukusi no 39% līdz 31%, liecina Levadas centra veiktā aptauja.

Krievijas vēstniecība Latvijā informēja, ka Krievijas Valsts domes vēlēšanu dienā šodien Latvijā darbojās seši šo vēlēšanu iecirkņi. Rīgā vēlēšanu dienā būs atvērti četri iecirkņi, bet pa vienam – Daugavpilī un Liepājā.

Rīgā vēlēšanu iecirkņi darbosies Krievijas vēstniecībā, vēstniecības konsulārajā nodaļā, konsulārās nodaļas sociālā nodrošinājumā daļā un Maskavas namā.

Atbilstoši Krievijas vēstniecības datiem šobrīd Latvijā dzīvo 53 333 Krievijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ar Krievijas pasēm pēc gada ārā no Latvijas.

  2. 53 333 pilsoņi no Krievijas!?? Cik vēl nepilsoņu, kuri te parazitē un nepārtraukti kauc par slikto dzīvi Latvijā, taču prom nebrauc, valsts valodu nemācās, pilsonību gaida pienesam uz paplātes kā debess dāvanu, gatavo visādas nekārtības un provocē pamatiedzīvotājus, demonstrējot savu varenumu un neaizskaramību???????????? Neviens no Latvijas nīdējiem nav izraidīts!?????????????? Kur vēl tik jauka dzīve???

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+