×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. marts, 2015
Drukāt

Arī Rīgā būs apskatāma mūziķa Igo grafikas un zīmējumu izstāde

Foto - LetaFoto - Leta

Arī Rīgā būs apskatāma mūziķa Igo grafikas un zīmējumu izstāde, aģentūrai BNS pavēstīja mākslas galerijas “Pegazs” vadītāja Līga Elizabete Sāne.

Igo izstāde “Kaimiņu dejas” galerijā “Pegazs” būs skatāma no 7. aprīļa līdz 8. maijam.

“Kaimiņu dejas” ir vienas dzīves situācijas vērojuma iemiesojums zīmējumos, mudinājums uz visu paraudzīties no cita skatu punkta, saskatīt skaisto, smieklīgo, ironisko visapkārt.

Igo (Rodrigo Fomins) ir dzimis Liepājā. Pirmo pieredzi grafikas mākslā Igo ieguvis, kopā ar mammu grafiķi un fotogrāfi Irina Tīre dodoties brīvdabas plenēros, grafiski attēlojot Liepājas ielas un pagalmiņus.

Grafikas darbi tapuši kologrāfijas un ofseta tehnikās, piedaloties meistarklasēs pie grafiķes Neles Zirnītes viņas darbnīcā Latvijas Mākslinieku savienībā. Savukārt brīvrokas zīmējumi tapuši uz papīra, izmantojot klasisko tušas un grafīta zīmuļa tehniku.

Savus grafikas darbus Igo izmanto, papildinot dzejoļu un eseju grāmatas, kā arī veidojot dizaina priekšmetu sērijas – sveču līniju sadarbībā ar “Baltic Candles”, dekoratīvo apdruku sēriju porcelāna un stikla traukiem – krūzēm, šķīvjiem un glāzēm, kā arī apdrukātu tekstilu.

Igo darbu personālizstādes jau notikušas Liepājas muzejā un Sankpēterburgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+