Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
10. marts, 2015
Drukāt

Arī “SEB” piedāvās valsts galvotos mājokļu kredītus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"SEB bankas" prezidents Ainārs Ozols un ALTUM valdes priekšsēdētājs Rolands Paņko paraksta līgumu.

“SEB banka” un Latvijas Attīstības finanšu institūcija (ALTUM) ir noslēguši līgumu par bankas līdzdalību ALTUM īstenotajā valsts atbalsta programmā ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei.

Līdz ar to “SEB banka” kļūs par otro komercbanku, kas piedāvās valsts galvotos kredītus mājokļa iegādei. Ģimenēm ar bērniem mājokļu aizdevumi ar atvieglotiem nosacījumiem pirmajai iemaksai “SEB bankā” būs pieejami no trešdienas, 11. marta.

“Zems uzkrājumu līmenis vēl joprojām ir būtiskākais šķērslis ģimenēm sava mājok ļa iegādei, jo bieži vien tas nav pietiekams pirmās iemaksas segšanai. Tādēļ ir apsveicams jebkurš atbalsta mehānisms, kas palīdz pārvarēt šo šķērsli. Tāpat ir svarīgi, ka tiesiskais regulējums mājokļu kreditēšanas jomā šobrīd atkal ļauj ar atbildīgu pieeju kreditēšanai veiksmīgi virzīties uz programmas mērķu sasniegšanu,” skaidro “SEB bankas” prezidents Ainārs Ozols.

ALTUM valdes priekšsēdētājs Rolands Paņko pauž gandarījumu par “SEB bankas” iesaistīšanos mājokļu galvojumu valsts atbalsta programmā. “Vēl vienas komercbankas iesaistīšanās programmā padara tās piedāvājumu plašāk pieejamu, palīdzot mazināt tirgus nepilnības ietekmi finanšu pieejamībā ģimenēm ar bērniem,” piebilst Paņķo.

Jau ziņots, ka minētajā programmā “Altum” izsniedz galvojumus banku aizdevumiem ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai. Līdz šim programmā bija iesaistījusies vienīgi banka “Citadele”. “Altum” šobrīd vēl ar pāris bankām strādā pie līgumu saskaņošanas par to dalību mājokļu galvojumu programmā.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+