Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. marts, 2015
Drukāt

Arī “SEB” piedāvās valsts galvotos mājokļu kredītus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"SEB bankas" prezidents Ainārs Ozols un ALTUM valdes priekšsēdētājs Rolands Paņko paraksta līgumu.

“SEB banka” un Latvijas Attīstības finanšu institūcija (ALTUM) ir noslēguši līgumu par bankas līdzdalību ALTUM īstenotajā valsts atbalsta programmā ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei.

Līdz ar to “SEB banka” kļūs par otro komercbanku, kas piedāvās valsts galvotos kredītus mājokļa iegādei. Ģimenēm ar bērniem mājokļu aizdevumi ar atvieglotiem nosacījumiem pirmajai iemaksai “SEB bankā” būs pieejami no trešdienas, 11. marta.

“Zems uzkrājumu līmenis vēl joprojām ir būtiskākais šķērslis ģimenēm sava mājok ļa iegādei, jo bieži vien tas nav pietiekams pirmās iemaksas segšanai. Tādēļ ir apsveicams jebkurš atbalsta mehānisms, kas palīdz pārvarēt šo šķērsli. Tāpat ir svarīgi, ka tiesiskais regulējums mājokļu kreditēšanas jomā šobrīd atkal ļauj ar atbildīgu pieeju kreditēšanai veiksmīgi virzīties uz programmas mērķu sasniegšanu,” skaidro “SEB bankas” prezidents Ainārs Ozols.

ALTUM valdes priekšsēdētājs Rolands Paņko pauž gandarījumu par “SEB bankas” iesaistīšanos mājokļu galvojumu valsts atbalsta programmā. “Vēl vienas komercbankas iesaistīšanās programmā padara tās piedāvājumu plašāk pieejamu, palīdzot mazināt tirgus nepilnības ietekmi finanšu pieejamībā ģimenēm ar bērniem,” piebilst Paņķo.

Jau ziņots, ka minētajā programmā “Altum” izsniedz galvojumus banku aizdevumiem ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai. Līdz šim programmā bija iesaistījusies vienīgi banka “Citadele”. “Altum” šobrīd vēl ar pāris bankām strādā pie līgumu saskaņošanas par to dalību mājokļu galvojumu programmā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+