Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
13. oktobris, 2014
Drukāt

Arī Siguldas novads tiek pie diviem elektromobiļiem

Foto: Siguldas novada pašvaldībaFoto: Siguldas novada pašvaldība

Siguldas novada pašvaldība iegādājusies divus jaunus “Volkswagen” markas automobiļus, kas ir aprīkoti ar elektrodzinējiem, informē Siguldas novada pašvaldībā.

“Volkswagen Up!” modeļa elektromobiļus pašvaldībai piegādājis “Moller Auto Latvia”, kas uzvarēja pašvaldības organizētajā iepirkumā.

Projekta kopējās izmaksas ir 51 060 eiro, no kuriem Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) piešķirtais līdzfinansējums ir 36 995,40 eiro. Pašvaldībai videi draudzīgie un ekonomiski izdevīgie elektromobiļi izmaksāja kopumā 14 064,60 eiro.

Iecerēts, ka viens elektromobilis tiks izmantots Siguldas novada Sociālā dienesta vajadzībām, bet otrs – pašvaldības administrācijas vajadzībām.

Līgumus ar Latvijas Vides investīciju fondu un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju par “Elektromobiļu iegāde Siguldas novada pašvaldības vajadzībām” projekta īstenošanu Siguldas novada dome parakstīja 27.jūnijā.

Jau vēstīts, ka nesen ar KPFI atbalstu divus elektromobiļus iegādāja arī Ķekavas novada pašvaldība.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (36)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+