Latvijā
Sabiedrība

Arī šodien pie jaunatklātā IKEA veikala izveidojusies gara apmeklētāju rinda0

Foto Reuters/Scanpix/LETA

Arī šodien pie jaunatklātā Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču kompānijas IKEA veikala Rīgas pievārtē izveidojusies gara apmeklētāju rinda.

Kā novēroja aģentūra LETA, ap plkst.13.30 rindā gaidīja vairāki simti cilvēku, bet pie veikala izbūvētajā automašīnu stāvlaukumā brīvu vietu atrast nebija iespējams.

Ik pa laikam veikalā tika ielaisti daži rindā stāvētāji, taču kopumā rinda uz priekšu virzījās lēni, tāpēc vairāki potenciālie veikala apmeklētāji izvēlējās doties prom, savu kārtu nesagaidījuši.

Kā ziņots, IKEA veikals Rīgas pievārtē tika atklāts ceturtdien, 30.augustā, kad, saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju sniegto informāciju, to apmeklēja aptuveni 20 000 iedzīvotāju.

Populārākie pirkumi pirmajā dienā bija trauki, gultasveļa un skolēnu mēbeles, savukārt IKEA restorāna iecienītākie ēdieni bija gaļas bumbiņas un hotdogi.

Saistītie raksti

Rīgas pievārtē atvērtā IKEA veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru, bet veikala teritorija kopumā aizņem desmit hektārus. Veikalā darbojas arī IKEA restorāns ar 450 sēdvietām, kā arī bistro un Zviedrijas pārtikas preču veikals.

Kopējie līdzšinējie ieguldījumi IKEA veikala izveidē Latvijā ir vairāk nekā 50 miljoni eiro.

IKEA franšīzes ņēmējs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”, kura īpašniekam pieder arī IKEA veikals Lietuvā un Islandē.

Kompānija IKEA izveidota 1943.gadā. Pašlaik 50 pasaules valstīs darbojas 410 IKEA veikalu.

LA.lv