×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Arī šogad Latvijas ceļu bedres daudzviet rotās atraitnītes (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai atkārtoti pievērstu sabiedrības uzmanību un brīdinātu satiksmes dalībniekus par bedrainajiem Latvijas ceļiem, optikas salonu “Metropole” kolektīvs arī šogad Latvijas pilsētu ceļu bedrēs stādīs ziedošas atraitnītes, informē optikas salonu pārstāve Kristīne Gruznova.

Viņa klāsta, ka šogad izkusušais sniegs Latvijas  bedrainās ielas atsedzis ātrāk nekā citus gadus. Bedres dažviet kļuvušas tik dramatiskas, ka ik dienu bojā omu ne vienam vien ceļu satiksmes dalībniekam.

Akcija, kuras laikā bedrainie ceļi pārtop savdabīgās puķu dobēs, risināsies trešo gadu. Šajā gadā “pilsētu ielu izgreznošana” Latvijas reģionos notiks 1.aprīlī rīta agrumā, savukārt galvaspilsētas ceļus ar pavasarīgajām puķēm sāks rotāt no plkst. 11.

Ziedošas atraitnītes 1. aprīlī būs manāmas kopumā 16 pilsētu – Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Tukuma, Jūrmalas, Ogres, Olaines, Ķekavas, Cēsu, Siguldas, Alūksnes, Jēkabpils, Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils un Ludzas – ielu bedrēs.

Uzņēmumā norāda, ka, lai gan šobrīd bedru izrotāšanas akcijā iesaistās vien optikas salonu “Metropole” darbinieki, šo iniciatīvu pietiekami drošā veidā var atbalstīt ikkatrs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. kur palika ziemas nauda?

  2. Kapec ta vieta, lai bedres aiztaisitu, jatere lieki nauda un jastada pukes? Cels ir cels, tas ir paredzets brauksanai. Un ko man tagad darit, ja viss cels vienas pukes? Braukt virsu? Lai stada pukes tam paredzeta vieta.

  3. Ne vienmeer bedri var pamaniit,vai vismaz, cik taa dzilja, tomeer pukjiites var redzeet kaa signaalu un tad jau varbuut var apbraukt…

  4. Viss jau protams ir ļoti skaisti….. BET…. es kā autovadītājs redzu tās bedres ik dienu, bet neko nevaru padarīt, atliek papukstēt un braukt tālāk, man personīgi būs žēl braukt virsū puķītēm, bet ko darīt, ja nav izvēles, jo mūsu ceļi ir katastrofāli? 🙁

  5. Atbrauktu uz Keguma novadu Duklaviem,tur atraitnitem butu ista vieta varetu padomat ,ka tas ir atraitnisu darzs nevis asfaltets cels no Lielvardes puses lidz Lielvardes lidlaukam.Jo nav nevienas vietas kur varetu izbraukt pa celu lai neiebrauktu bedre

Draugiem Facebook Twitter Google+