×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
20. novembris, 2013
Drukāt

Arī Tallinas vecpilsēta “staros” gaismas festivālā

Avots: lightbiennale.eeAvots: lightbiennale.ee

Instalācija ''Emogrāfs''

No 24. novembra līdz 1. decembrim pirmo reizi Igaunijas galvaspilsētā norisināsies gaismas festivāls ”Tallinas gaismas biennāle”, portālu LA.lv informēja pasākuma pārstāve Latvijā Laura Zatlere.

Festivāla pirmajā dienā svētdien, 24.novembrī, darbosies vairāku mākslinieku un fotogrāfu radītas gaismas izstādes un darbnīcas, tostarp varēs apskatīt britu zinātniskā mākslinieka Paula Frendlandera kinētiskās gaismas mākslas izstādi.

””Tallinas gaismas biennāles” apmeklējums var būt brīnišķīga iespēja visiem tiem, kas palaiduši garām nupat izskanējušo gaismas festivālu „Staro Rīga”. Pasākuma galvenā programma sāksies 29. novembrī ar gaismas instalāciju oficiālo ieslēgšanu. Savukārt turpmākās dienas Latvijas, Zviedrijas, Serbijas, Igaunijas un citu valstu mākslinieku darbi apmirdzēs visu Tallinas centru un vecpilsētu, kā arī ik dienu piedāvās īpašas gaismas meistarklases,” — šādi pasākumu reklamē organizētāji.

Latviju Tallinas gaismas festivālā pārstāvēs radošā organizācija “I Did It” ar interaktīvo gaismas instalāciju “Emogrāfs”, kas pirmoreiz bija redzama festivālā ”Staro Rīga” 2012.gadā. Šī instalācija ir ierīce, kurā apmeklētājam ieliekot pirkstu, tiek uztverti sirdspukti un tiem atbilstošā tempā mūzikas pavadījumā būs redzami krāsaini mozaīkas zīmējumi uz ēkas sienas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+