×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Arī Uģis Roze šogad nepiedalīsies Imantdienās (1)

Foto - LETA/F64Foto - LETA/F64

Dziedātājs Uģis Roze šogad nemuzicēs Imantdienās grupas “Turaidas roze” sastāvā, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

“Kad Imants pateica, ka šogad nepiedalīsies, izlēmu – arī es nebraukšu. (…) “Turaidas rozes” vietā Olga Rajecka uzstāsies ar savu programmu “Buramdziesmas”,” Roze sacīja.

Roze pieļauj, ka Imants Kalniņš nepiedalīsies Imantdienās ne tikai politisku apsvērumu dēļ. “Iespējams, viņš ir noguris. Varbūt viņam šai brīdī nav, ko teikt. Pie tautas jāiet, kad ir, ko teikt,” spriež dziedātājs.

Kā jau ziņots, Kalniņš savu politisko uzskatu dēļ nolēmis šogad nepiedalīties Imantdienās.

Gadskārtējie Imanta Kalniņa mūzikas svētki Imantdienas Cēsu Pils parka estrādē norisināsies sestdien, 11.jūlijā. Koncerta pirmajā daļā uzstāsies Olga Rajecka un grupa “Turaidas Roze”, atskaņojot albuma “Buramdziesmas” programmu.

Turpinājumā gaidāma grupas “Autobuss debesīs” uzstāšanās, atskaņojot 2001.gada albuma “Logs puspavērts” dziesmu programmu. Par godu šim notikumam grupa apvienojusies tās oriģinālajā sastāvā, uz vienas skatuves pulcējot visus mūziķus, kas dažādos laikos muzicējuši grupā. Tāpat kā 2001.gada ierakstā, šogad Imantdienās kopā ar Martu Kristiānu Kalniņu dziedās Rēzija Kalniņa.

Imantdienu pēdējā daļā pēc vairāku gadu pauzes uz Cēsu Pils parka estrādes skatuves atgriezīsies leģendārā grupa “Menuets” ar visu laiku iemīļotāko dziesmu programmu. Koncerta noslēgumā gaidāma jau par tradīciju kļuvusī sadziedāšanas ar publiku.

Sēdvietas uz Imantdienu koncertu jau ir pārdotas, taču “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv pieejamas ieejas biļetes. Ieejas biļetes varēs nopirkt arī pirms koncerta sākuma pie ieejas estrādē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+