Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
10. maijs, 2017
Drukāt

Arī vīrieši dažkārt neieredz seksu. Seši iemesli, kāpēc tā notiek! (1)

1. Nākas panākt uzbudinājumu vairākas reizes

1no6
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Par seksa tēmu radušies daudzi mīti, viens no tiem ir uzskats, ka vīrietis vienmēr gūst no tā baudu, bet sieviete it kā izdara pakalpojumu, bet, ja paveicas, tad arī viņai tas patīk. Bet īstenībā tā nav.

Vīrieši arī bieži paliek neapmierināti, un arī viņiem bieži kaut kas nepatīk. Netici? Lūk, saraksts ar sešām lietām, kuras atklājuši tieši stiprā dzimuma pārstāvji.

Nekad nav tā – viens sekss un viena erekcija. Parasti tas atgādina amerikāņu kalniņus. Jā, pacelt draudziņu nav pats sarežģītākais, bet iedomājies: mēs sākam skūpstīties (jā, viņš pamodās), pēc tam to pārtraucam, lai parunātos (viņš nolaidās), pēc tam seko pieskārieni un apskāvieni (atkal pacēlās), pēc tam vajag uz tualeti (labi, cerēšu, ka nenolaidīsies), un tā tālāk.

  1. Nākas panākt uzbudinājumu vairākas reizes
  2. Pačurāt ar erekciju – grūtāk nekā audzināt bērnu
  3. Nav skaidrs, kad drīkst sākt
  4. Grūtības kontrolēt ejakulāciju
  5. Vīrieši bieži negūst pietiekami daudz baudas
  6. No vīriešiem gaida “cīņu līdz uzvarošām beigām”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izklausās gan pēc žēlošanās. Cik grūti gan mazajiem, nepacietīgajiem un trauslajiem puisīšiem.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+