Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Arī zemnieku saimniecība gatava palīdzēt Jaunbērzē bojāgājušo ģimenēm

Dobeles novada Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecība "Makleri", kur noticis negadījums kūtsmēslu-šķidrmēslu pārsūknēšanas vada avārijas dēļ un bojā gājuši četri cilvēki.Dobeles novada Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecība "Makleri", kur noticis negadījums kūtsmēslu-šķidrmēslu pārsūknēšanas vada avārijas dēļ un bojā gājuši četri cilvēki.

Foto - Valsts policija

Arī zemnieku saimniecība “Makleri” ir paudusi gatavību palīdzēt tajā bojāgājušo ģimenēm, šorīt Latvijas Televīzijas “Rīta panorāmā” stāstīja Dobeles domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns (ZZS).

Dobeles dome pirmdien spriedīs, ko var palīdzēt cietušo ģimenēm un kas tām ir nepieciešams – psiholoģiskā palīdzība, materiālais atbalsts vai kas cits. Domes Sociālais dienests šajā nedēļas nogalē ir strādājis ir ģimenēm un šodien ziņos par vajadzību apjomu.

Spridzāns atzīmēja, ka daži cietušie un bojāgājušie ir no citiem novadiem, proti, viņi ir Auces un Jelgavas novada iedzīvotāji. Tāpat zināms, ka daži Dobeles novada bērni pēc nelaimes palikuši tikai ar vienu vecāku.

Piektdien Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecībā remontdarbu laikā no tvertnes noplūda indīgi izgarojumi, kā rezultātā gāja bojā četri cilvēki, bet vēl trīs cietušie nogādāti slimnīcā.

Negadījumā Jaunbērzes zemnieku saimniecībā “Makleri” bojā gājis tās bijušais īpašnieks – 1951.gadā dzimušais Pēteris Maklers, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece ne noliedza, ne apstiprināja, ka viens no bojāgājušajiem ir saimniecības bijušais īpašnieks, pašreizējā īpašnieka tēvs. Viņa informēja, ka bojāgājušie ir 1951., 1969. un 1989.gadā dzimuši vīrieši, kā arī 1976.gadā dzimusi sieviete.

Negadījums noticis kūtsmēslu-šķidrmēslu pārsūknēšanas vada avārijas dēļ.

Zemnieku saimniecībai “Makleri” 30.maijā Dobeles tiesā pieteikta maksātnespēja.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+