×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
21. maijs, 2014
Drukāt

Arkādijas parkā svinēs Pārdaugavas svētkus

Foto: LETAFoto: LETA

Arkādija parks.

Arkādijas parkā sestdien, 24. maijā, tiks svinēti ikgadējie Pārdaugavas svētki, informē Rīgas domē.

Šajā gadā svētki veltīti Pārdaugavas īpašajam šarmam un apkaimju dažādībai, tāpēc pasākuma tēmai izvēlēti vārdi no dzejnieka Ojāra Vācieša dzejas “Stūrītis Pārdaugavā. Dvēseles nospiedums”.

No plkst.12 visas  dienas garumā Arkādijas parkā uz skatuves būs  koncerts, kurā uzstāsies Pārdaugavas Kultūras centru, Bērnu un jauniešu interešu izglītības iestāžu, skolu un nevalstisko organizāciju radošie kolektīvi.

Arkādijas parku pieskandēs arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas kori un  deju  ansamblis “Pērle”, kā arī Nacionālo bruņoto spēku  orķestris ar defilē programmu. Plānota arī muzikālā izrāde bērniem pēc Ojāra Vācieša dzejas motīviem “Kas par traku, tas par traku” un ekspresizstāde “5 Muzeju suņu stāsti.”

Arkādijas parkā varēs apskatīt arī vairākas izstādes, piemēram, Pārdaugavas skolu bērnu zīmējumu izstādi un digitālo foto izstādi par Pārdaugavas apkaimēm.  Dažādus pārsteigumus sola šī gada jauno dalībnieku –  Pārdaugavas hercogistes, Bērnu slimnīcas “Vecāku mājas”, “Hanzas maiznīcas”, SIA “Troja” un Brīvās Māras skolas – rosinātās aktivitātēs.

Ar savu radošumu solās iepriecināt Rīgas jauno tehniķu centrs, Zolitūdes, Kurzemes un Bolderājas bērnu un jauniešu centri, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola, kultūras centri “Imanta” un “Iļģuciems”, Vides  zinību  skola, Rīgas katoļu ģimnāzija,  Rīgas starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, Veselības centrs “Pārdaugava”, sporta skola “Arkādija”, Rīgas volejbola skola un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji.

Savukārt sporta bāzē Uzvaras parkā notiks Pārdaugavas kausa izcīņa  pludmales volejbolā. Vēl īpašas programmas Pārdaugavas svētkiem  sagatavojuši Pārdaugavas muzeji. Piemēram, Jāņa Akuratera muzejs aicina uz “Dvēseles kabarē”

Parkā būs atrakcijas, zirgu un poniju izjādes, orientēšanās sacensības, stafetes, sportiskas aktivitātes. Darbosies kafejnīca un amatnieku tirdziņš. Vakarā būs zaļumballe ar grupu “Autobuss debesīs”, bet Pārdaugavas svētkus noslēgs salūts pie Māras dīķa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+