Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. janvāris, 2015
Drukāt

Ārkārtas situācija Centrālajā stacijā operatīvi novērsta (1)

Foto: LETAFoto: LETA

ieraksts “Latvijas dzelzceļš” Twitter kontā liecina, ka ārkārtas situācija, kas bija radusies šodien pirms pulksten 12, operatīvi novērsta, stacija atvērta un vilcieni kursē. Iespējama atsevišķu vilcienu kavēšanās.

Kā ziņots, arī trešdien pirms plkst.15 tika slēgta Rīgas Centrālā stacija saistībā ar ārkārtas situāciju. Vilcieni šajā periodā kursēja no un līdz stacijām Zemitāni, Torņakalns un Jāņavārti. Ap plkst.16 vilcienu satiksme jau bija atjaunota, un policijai stundas laikā izdevās aizturēt vīrieti, kurš sniedza viltus paziņojumu par spridzekli centrālstacijas ēkā, informē Valsts policija.

1989. gadā dzimušais vīrietis pēc aizturēšanas nogādāts izolatorā. Kriminālprocess uzsākts par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu. Par šo noziedzīgo nodarījumu zvanītājam draud īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija brīdina, ka šādu viltus paziņojumu gadījumā ne SIM kartes izņemšana, ne telefona numura slēpšana neliedz policijas darbiniekiem operatīvo meklēšanas pasākumu gaitā noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic viltus zvanus. Par šādu noziedzīgu nodarījumu personām, kuras veic viltus zvanus, var draudēt reāla brīvības atņemšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nopietni izklaidejas, kad noķers rēķins būs vienkārši milzīgs:)

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+