×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Ķīlnieku krīze Francijas baznīcā: nogalināts mācītājs; miruši arī uzbrucēji (5)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Vienā no Ruānas baznīcām Francijas ziemeļos šodien notikusi ķīlnieku sagrābšana, vēsta Francijas plašsaziņas līdzekļi.

Saskaņā ar Francijas Iekšlietu ministrijas ziņoto, abi bruņotie noziedznieki ir nogalināti. Plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka nogalināts ir arī 84 gadus vecais mācītājs, kuram uzbrucējs ar nazi pārgriezis rīkli.

Vēl viens ķīlnieks guvis smagus ievainojumus. Patlaban viņa veselības stāvoklis tiek vērtēts kā kritisks.

Tiek ziņots, ka ar nažiem bruņoti uzbrucēji par ķīlniekiem bija sagrābuši piecus cilvēkus – mācītāju, divas mūķenes un divus baznīcas apmeklētājus.

Šobrīd nozieguma vietā atrodas Francijas prezidents Fransuā Olands un iekšlietu ministrs Bernārs Kaznēvs.

Uzbrukuma iemesls pagaidām nav zināms. Francijas varasiestādes pagaidām nekomentē, vai uzbrukums saistīts ar terorismu, taču izmeklēšana uzticēta pretterorisma izmeklēšanas tiesnešiem.

Francijas plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz aculiecinieku teikto, vēsta, ka uzbrucēji izklieguši teroristiskā grupējuma “Islāma valsts” saukļus un apgalvojuši, ka ir šī grupējuma locekļi.Arī Francijas prezidents Fransuā Olands apstiprinājis, ka abi vīrieši, kas sagrāba ķīlniekus un pārgrieza rīkli mācītājam, apgalvojuši, ka pārstāv teroristisko grupējumu “Islāma valsts”.

Jau ziņots, ka pēc terorista sarīkotā asiņainā slaktiņa Nicā, kurā bojā gāja 84 cilvēki, Francijas iedzīvotāji pauduši klaju neapmierinātību ar Francijas amatpersonu un tiesībsargājošo iestāžu darbu, ļaujot valstī netraucēti saimniekot teroristiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

    …bet neviens no 160 savu parakstu nav atsaucis – laipni lūdzu rīkļu griezēji … Murgs un Latvija?

  2. Rapefugees still welcome?

  3. Paldies Welcomistiem – tādi ir arī Latvijā ~ 160, kuri vēlās tādu pašu nāvi( vai sev, vai citiem – tāds ir jautājums…).

  4. Vai nu paši kļūsiet gudri , vīrišķīgi un drosmīgi vai nu tas viss nostrādās kā vēl dziļāka iedzīšana pašreizējā verdzībā, tad nāvē

Draugiem Facebook Twitter Google+