Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. augusts, 2014
Drukāt

Ārlietu ministrija nosoda Žirinovska izteiktos draudus Baltijas valstīm (2)

Zirinovskis

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) stingri nosoda Krievijas politiķa Vladimira Žirinovska Krievijas televīzijas kanālā “Rossija 24” izteiktos draudus  Baltijas valstīm un Polijai, liecina Ārlietu ministrijas (ĀM) paziņojums.

“Šādi izteikumi ir spilgts apliecinājums Krievijas valdošās elites vēlmei atjaunot Krievijas impēriju. Minētais arī parāda, ka ES un citu valstu īstenotās sankcijas pret Krieviju, kas saistītas ar tās rīcību Ukrainā, ir vietā un pilnīgi pamatotas. Mēs šos izteikumus ņemsim vērā, NATO ietvaros diskutējot par papildus pasākumiem Baltijas valstu un Polijas drošībai,” uzsver Rinkēvičs.

Ministrs sagaida, ka Krievijas amatpersonas norobežosies no šī paziņojuma un apliecinās Baltijas valstu robežu neaizskaramību. Lai paustu Latvijas nostāju šajā sakarā, uz ĀM ir izsaukts Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

BNS vēsta, ka Krievijas parlamenta apakšpalātas Valsts domes vicespīkers Žirinovskis televīzijas kanāla “Rossija 24” raidījumā izteicis draudus Latvijai, Lietuvai, Igaunijai un Polijai par vienlaidus bombardēšanu un pilnīgu iznīcināšanu, ja Eiropas Savienība (ES) un NATO turpinās savu politiku pret Krieviju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tam Pļirinovskim ir bail draudēt Ķīnai.

  2. Video pievienojiet lūdzu..

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+