Mobilā versija
+18.6°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
13. augusts, 2014
Drukāt

Ārlietu ministrija nosoda Žirinovska izteiktos draudus Baltijas valstīm (2)

Zirinovskis

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) stingri nosoda Krievijas politiķa Vladimira Žirinovska Krievijas televīzijas kanālā “Rossija 24” izteiktos draudus  Baltijas valstīm un Polijai, liecina Ārlietu ministrijas (ĀM) paziņojums.

“Šādi izteikumi ir spilgts apliecinājums Krievijas valdošās elites vēlmei atjaunot Krievijas impēriju. Minētais arī parāda, ka ES un citu valstu īstenotās sankcijas pret Krieviju, kas saistītas ar tās rīcību Ukrainā, ir vietā un pilnīgi pamatotas. Mēs šos izteikumus ņemsim vērā, NATO ietvaros diskutējot par papildus pasākumiem Baltijas valstu un Polijas drošībai,” uzsver Rinkēvičs.

Ministrs sagaida, ka Krievijas amatpersonas norobežosies no šī paziņojuma un apliecinās Baltijas valstu robežu neaizskaramību. Lai paustu Latvijas nostāju šajā sakarā, uz ĀM ir izsaukts Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

BNS vēsta, ka Krievijas parlamenta apakšpalātas Valsts domes vicespīkers Žirinovskis televīzijas kanāla “Rossija 24” raidījumā izteicis draudus Latvijai, Lietuvai, Igaunijai un Polijai par vienlaidus bombardēšanu un pilnīgu iznīcināšanu, ja Eiropas Savienība (ES) un NATO turpinās savu politiku pret Krieviju.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tam Pļirinovskim ir bail draudēt Ķīnai.

  2. Video pievienojiet lūdzu..

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+