×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Armands Šķēle spēlēs “Valmiera/ORDO”

foto: EPA/LETAfoto: EPA/LETA

Basketbola klubs “Valmiera/ORDO” noslēdzis līgumu ar pieredzējušo Armandu Šķēli. Vienību otro gadu pārstāv arī viņa jaunākais brālis Aigars.
32 gadus vecais Armands sezonu sāka “Barons/LDz”, taču pagājušajā nedēļā sadarbība tika pārtraukta. Šonedēļ basketbolistam tika pasludināts maksātnespējas process.
“Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: “Armanda Šķēles piesaiste, ņemot vērā interesi gan no klubiem Latvijā, gan ārpus Latvijas, nebija viegls uzdevums, tādēļ ir gandarījums, ka Armands no vairākām opcijām izvēlējās mūsu klubu un ir gatavs palīdzēt komandai sasniegt izvirzītos mērķus. Nenoliedzu, ka liels faktors šim lēmumam bija arī brālis Aigars un, manuprāt, brāļu duets būs ļoti interesants ne tikai mūsu līdzjutējiem, bet arī visiem basketbola draugiem. Ņemot vērā to, ka treneris Aigaru Šķēli vairāk izmanto pirmā numura pozīcijā, Armands ar savu augsta līmeņa basketbola pieredzi stiprinās aizsargu pozīciju. Viņš ir individuāli meistarīgs spēlētājs, kurš spēj “saasināt spēli”, bet tai pat laikā būt arī īstens komandas spēlētājs.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+