Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. aprīlis, 2014
Drukāt

Ķīnas armijā atklāj nopietnu korupciju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ķīnas Komunistiskās partijas centrālās militārās komisijas izmeklēšanā atklāta nopietna korupcija divos militārajos apgabalos.

Komisija, kuras priekšsēdētājs ir Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins, veica izmeklēšanu Pekinas un Dzjiņaņas militārajos apgabalos. Izmeklēšanā, kas ilga trīs mēnešus, atklāti pierādījumi par milzīgām problēmām, tostarp virsnieku slikto pašdisciplīnu un korupciju armijas celtniecības projektos, darījumos ar zemes īpašumiem, mājokļu projektos un citās jomās, ziņo armijas laikraksts. Sji sācis augsta līmeņa korupcijas apkarošanas kampaņu, kopš 2012. gada novembrī kļuva par Komunistiskās partijas vadītāju. Aizturēti vairāki desmiti augsta ranga amatpersonu. Ķīnas Kompartijas centrālās militārās komisijas priekšsēdētāja vietnieks uzvēris, ka disciplīnas stiprināšana armijā, kurā dien 2,3 miljoni karavīru, ir ārkārtīgi svarīga.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+