Mobilā versija
+5.1°C
Lilija, Liāna
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
27. marts, 2015
Drukāt

Armijas televīzija piedāvā darbu Klārksonam (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Aizsardzības ministrijas televīzijas kanāls “Zvezda” negaidīti piedāvājis darbu britu auto raidījuma “Gāzi grīdā!” vadītājam Džeremijam Klārksonam, kura līgums ar raidorganizāciju “BBC” netiks pagarināts par uzbrukumu producentam.

Valsts telekanāls atbalsta armiju, taču tajā tiek demonstrēti arī dažādi izklaides raidījumi. Tā mājaslapā publicēta Klārksonam adresēta vēstule, kurā viņš aicināts uzņemties jauna auto raidījuma vadīšanu. Viņš aicināts ierasties Maskavā, lai pārrunātu piedāvājumu. “Cerams, ka viņš iemācīsies daudz jaunu lietu par mūsu auto industriju un mainīs domas, kad kļūs par “Zvezda” raidījuma vadītāju,” optimistiski norāda televīzijas kanāls. “Gāzi grīdā!” pārraides skatās vairāk nekā 350 miljoni cilvēku visā pasaulē. Krievijā raidījums ir ļoti populārs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. virsraksts ir dezinformējošs…jo ne jau britu “Armijas televīzija piedāvā darbu Klārksonam”, bet gan krievu militāristu TV piedāvā darbu BBC žurnālistam (Klārksonam).

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+