Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
27. marts, 2015
Drukāt

Armijas televīzija piedāvā darbu Klārksonam (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas Aizsardzības ministrijas televīzijas kanāls “Zvezda” negaidīti piedāvājis darbu britu auto raidījuma “Gāzi grīdā!” vadītājam Džeremijam Klārksonam, kura līgums ar raidorganizāciju “BBC” netiks pagarināts par uzbrukumu producentam.

Valsts telekanāls atbalsta armiju, taču tajā tiek demonstrēti arī dažādi izklaides raidījumi. Tā mājaslapā publicēta Klārksonam adresēta vēstule, kurā viņš aicināts uzņemties jauna auto raidījuma vadīšanu. Viņš aicināts ierasties Maskavā, lai pārrunātu piedāvājumu. “Cerams, ka viņš iemācīsies daudz jaunu lietu par mūsu auto industriju un mainīs domas, kad kļūs par “Zvezda” raidījuma vadītāju,” optimistiski norāda televīzijas kanāls. “Gāzi grīdā!” pārraides skatās vairāk nekā 350 miljoni cilvēku visā pasaulē. Krievijā raidījums ir ļoti populārs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. virsraksts ir dezinformējošs…jo ne jau britu “Armijas televīzija piedāvā darbu Klārksonam”, bet gan krievu militāristu TV piedāvā darbu BBC žurnālistam (Klārksonam).

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+