Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

Armiju brīdina uzmanīties no spiegiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Zviedrijas armija izsūtījusi iekšēju memorandu, kurā aicināts saglabāt modrību laikā, kad arvien biežāk notiek dažādi ar spiegošanu saistīti incidenti, ziņo Zviedrijas mediji.

“Katru nedēļu es saņemu ziņojumus par spiegošanas aktivitātēm,” raidorganizācijai SVT norādīja Ziemeļzviedrijas militārā reģiona komandieris Mīkaels Frisels. SVT vēstīja, ka saskaņā ar neapstiprinātu informāciju krievi draudējuši kādam NATO virsniekam, kad tas NATO mācību laikā apmeklējis krogu Lūleo, Zviedrijas ziemeļos. Krievi parādījuši virsniekam fotogrāfijas ar viņa ģimenes locekļiem un pieprasījuši atklāt specifisku informāciju. Zviedrijas Bruņotie spēki pagājušajā nedēļā paziņoja, ka ārvalstu spiegi bijuši klāt starptautiskās militārās mācībās augustā Zviedrijas dienvidos, lai veiktu izlūkošanu un ievāktu informāciju. Laikraksts “Svenska Dagbladet”vēsta, ka neidentificēti cilvēki uzrunājuši Zviedrijas karavīrus arī neseno militāro mācību laikā Gotlandē, kur Zviedrija nolēmusi pastāvīgi izvietot armijas vienību.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+