×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

Arnis Riekstiņš – pelnošākais uzņēmējs, Sibīrijas jociņi un Čalovskis lielais eksperts? (6)

1. Cilvēks. Arnis Riekstiņš – pelnošākais uzņēmējs

1no5
Foto - LETAFoto - LETA
Foto – LETA

Aizvadītā nedēļa bija tiešā nozīmē ļoti “bagātīga”. Paziņoja gan 101 Latvijas vērtīgāko uzņēmumu, gan  bagātākos un pelnošākos uzņēmējus, gan arī lielākos zaudējumus cietušos Latvijas uzņēmējus. Prieks, ka augšgalā visos pozitīvajos sarakstos gozējas arī īstena Latvijas eksporta spēkstacija – “Mikrotīkls” un tā īpašnieks Arnis Riekstiņš. Viņa vadītajam uzņēmumam vērtīgāko uzņēmumu topā izdevies uzlēkt no 8. vietas uz 3. vietu, vērtību audzējot par 65%. Zīmīgi, ka “Mikrotīkls” ir pirmais trijniekā iekļuvušais uzņēmums, kas nav Latvijas kapitālsabiedrība vai banka. Arī paša bagātības pieaugšanas progresija neliek sarkt – jau otro gadu A. Riekstiņš ir ceturtais bagātākais latvietis. Šogad bagātība pieaugusi par 12 miljoniem eiro līdz 162 miljoniem. Tomēr Riekstiņš pārējos apsteidzis citā kategorijā – otro gadu pēc kārtas uzņēmējs ir Latvijas pelnošākais uzņēmējs, pērn nopelnot 32,531 miljonu eiro. Uzņēmējs jau gadiem neielaižas sarunās ar medijiem, runas cenšoties aizstāt ar darbiem – pēdējo gadu laikā Latvijas Universitātei uzņēmums ziedojis 1,5 miljonus eiro, bet Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai – miljonu eiro. Pērn tehnoloģiju uzņēmuma īpašnieks no prezidenta Raimonda Vējoņa rokām saņēma arī Atzinības krustu par nozīmīgu ieguldījumu interneta tehnoloģiju ražošanas nozares attīstībā un mecenātismā.

 1. Cilvēks. Arnis Riekstiņš – pelnošākais uzņēmējs
 2. Prieks. Ģimenēm beidzot skaidrība
 3. Darījums. 24 milj. eiro pašvaldībai pietuvinātam privātuzņēmumam
 4. Kauns. Ja nu latviešus atkal izsūta... ha-ha-ha
 5. Izgāšanās. Vai LTV ekspertu trūkst?

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Cietums un zagšana mūsdienās ir LABA REUTĀCUIJA – RUBIKS, ŽDANOKA, MAMIKINS pārstāv Latviju, ČALOVSKIS nu lielais IT EKSPRTS (Vajadzēja tomēr izdot ASV). un portāls vēl veido šiem reklāmu SKUMJI…

 2. Diez ko tad Čalovskis nodarījis Anonymousam,ka tik nikns?

 3. “…Pabalsts tiek maksāts par bērniem līdz 19 gadu vecumam (ja viņi turpina mācības un nav stājušies laulībā)…”
  /
  Latviešu nacionālā īpatnība:
  laulības no 12 gadu vecuma.

 4. Baro vilku cik gribi. Vienalga pelekums nekur nepazudis.

 5. “Ziniet, kāpēc latvieši arī vasarā staigā cepurēs? Ja nu Latviju iekaro Krievija un latviešus atkal izsūta uz Sibīriju, viņiem nebūs auksti.”
  Tas tiešām nav joks, bet varbūtībā sagaidāma dāvana pēc vēlēšanām no Saskaņas un ZZS – izstāšanaš no NATO, ES un tālāk ceļš uz Austrumiem… Ja Saskaņas rīcība ir saprotama un sagaidāma, tad ZZS piesliešanās tām domām ir gan nu ne muļķīga, bet organizēta : Lembergs, prezidentiņs ar vienu no 3A Šleseru pie rokas. Pārējie ZZS skries paši lācim ķetnās…Tirgot šprotes?
  Pat Kremļa tanki nebūs vajadzīgi – kaut kas līdzīgs bija jau 1940. gadā, kad sarkanie, rozā un līkdeguņi sveica savus ”atbrīvotājus” no austrumiem – tikai 1941. gadā atdūrās uz NKVD robežu sargiem vecajās PSRS robežās – ”paradīzes” valstī netika ielaisti – ielaida jau, bet tikai ar partijas biļetēm… Tad jau bija lieki sapņu zemē…

Draugiem Facebook Twitter Google+