×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. marts, 2013
Drukāt

Arnolds Švarcenegers atgriežas pie kultūrisma

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Aktieris Arnolds Švarcenegers kļūs par vienu no redaktoriem un rakstīs ikmēneša sleju kultūrismam veltītajos žurnālos “Flex” un “Muscle&Fitness”, piektdien paziņoja izdevniecība “American Media”.

Franšīzes “Terminator” (“Terminators”) zvaigzne sāka savu karjeru kā kultūrists un piecas reizes ieguva titulu “Misters Visums”. Pirms ievēlēšanas par Kalifornijas gubernatoru 2003.gadā viņš abos žurnālos ieņēma tādu pašu amatu.

“Kultūrisms vienmēr bijusi nozīmīga manas dzīves daļa, un es zinu, ka “Muscle&Fitness” un “Flex” turpinās motivēt citus cilāt svarus, dzīvot veselīgi un veicināt kultūrisma popularitāti,” teica austriešu izcelsmes aktieris.

Švarcenegers ar abiem žurnāliem saistīts kopš 1968.gada, kad viņš bija vien 21 gadu vecs. Kopš tā laika viņš uz to vāka pozējis vairāk nekā 60 reizes.

Kopš gubernatora pilnvaru beigām 2011.gada janvārī Švarcenegers piedalījās tādās asa sižeta filmās kā “The Last Stand” (“Pēdējais starp dzīvajiem”) un “The Expendables 2” (“Neiznīcināmie 2”), kā arī sarakstījis autobiogrāfiju.

Žurnālus “Muscle&Fitness” un “Flex” izdod kompānija “American Media Inc”, kuras paspārnē ir arī tenku žurnāli “National Enquirer” un “OK!”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+