Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. janvāris, 2014
Drukāt

Arnolds Švarcenegers sportā zālē izliekas par treneri

hqdefault

Holivudas aktieris Arnolds Švarcenegers labdarības akcijā izlicies par Losandželosas sporta zāles treneri.

66 gadus vecais Švarcenegers uzlicis tumšu parūku un mākslīgās ūsas, kā arī uzvilcis “Gold’s Gym” uniformu. Viņš iejutās trenera Hovarda lomā, dodot sportotājiem nenopietnus padomus.

“Es izlikšos par Hovardu, fitnesa treneri, kurš kļuvis par “Gold’s Gym” reģionālo menedžeri,” vietnē “YouTube” publicētā video stāsta aktieris.

Daži sporta zāles apmeklētāji viņu atpazina, taču citiem nepalīdzēja pat viņa spēcīgais austriešu akcents.

Video noslēgumā Švarcenegers raugās uz savu jaunības fotogrāfiju no kultūristu sacensībām, kas pielikta uz sporta kluba sienas. “Viņš nu gan labi izskatās,” pašapmierināti saka bijušais sportists.

Labdarības akcija tika īstenota programmas “After-School All-Stars” ietvaros, kas nodrošina fiziskās aktivitātes bērniem no nabadzīgām ģimenēm.

Švarcenegers trenējās “Gold’s Gym” 70.gados, kad pārcēlās uz dzīvi ASV. Viņš tad bija 21 gadu vecs.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+