×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. oktobris, 2014
Drukāt

Arodbiedrība atbalsta Seiles kandidatūru izglītības ministra amatam (1)

Mikisko3

Iespēja, ka Izglītības un zinātnes ministriju varētu vadīt “Iespējamās misijas” programmas vadītāja Mārīte Seile, vērtējama pozitīvi, un ir atbalstāma, sacīja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Ingrīda Mikiško.

Viņa norādīja, ka arodbiedrība kopā ar Seili piedalījusies dažādu projektu īstenošanā, tādējādi pārliecinoties par viņam profesionalitāti.

“Seile ir profesionāls cilvēks – vismaz attiecībā uz vispārējās izglītības jautājumiem to var droši teikt. Grūtāk viņai droši vien klāsies attiecībā uz jautājumiem, kas saistīti ar augstāko izglītību un zinātni,” sacīja Mikiško.

Arodbiedrības vadītāja arī uzsvēra, ka pirmais un svarīgākais jautājums, kas būtu jārisina jaunajam izglītības un zinātnes ministram, ir saistīts ar finansējuma palielināšanu veselības aprūpei valsts budžetā, kā arī jārisina ar darba algām saistītās problēmas.

Tajā pašā laikā Augstākās izglītības padomes vadītājs Jānis Vētra norādīja, ka par Seili neko izteikties nevar, jo par viņu trūkstot informācijas. “Protams, es zinu, kas ir “Iespējamā misija”, taču par Mārīti Seili gan neko nezinu,” tā Vētra.

Arī Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents Juris Ekmanis pauda, ka viņam trūkst informācijas par Seili. “Ja cilvēks orientējas nozarē un spēj to vadīt, lai to dara. Galvenais, lai jaunajam ministram nevajadzētu pārāk ilgu laiku mācīties, kā jāvada ministrija, jo tam nav laika,” sacīja Ekmanis.

Jau ziņots, ka Seile apsver saņemto piedāvājumu kļūt par izglītības un zinātnes ministri jaunajā valdībā.

Seile  sacīja, ka šādu piedāvājumu no “Vienotības” saņēmusi pirmdien, bet otrdien plkst.18 viņai ir paredzēta tikšanās ar valdības vadītāju Laimdotu Straujumu (“Vienotība”), kuru topošās valdības partijas atbalstījušas par premjera kandidātu arī jaunajā Ministru kabinetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ļoti nepatīkama sieviete.

Draugiem Facebook Twitter Google+