×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
7. marts, 2013
Drukāt

Arodbiedrība: jaunajai LTV vadībai, pirmkārt, jāatgūst darbinieku uzticība

Foto - LETAFoto - LETA

Jaunajai “Latvijas televīzijas” (LTV) vadībai jāatgūst LTV darbinieku uzticība, jo bez tās būs grūti vadīt uzņēmumu, šādu viedokli intervijā “Latvijas radio” raidījumam Labrīt pauda LTV vadītāja Ināra Vītola.

Vītola norādīja, ka patlaban LTV iekšējais mikroklimats ir nomācošs. “Kolektīvs apzināti ir nīcināts,” viņa atzina, norādot, ka arvien mazāk cilvēku tic, pozitīvām pārmaiņām televīzijas iekšienē. “Daudzi ir nākuši ar savām domām un uzlabojumiem, bet nekas nav ņemts vērā. Nav arī ticība, ka kaut kas var mainīties uz labo pusi,” viņa teica.

Arodbiedrības vadītāja norādīja, ka lai arī līdz šim uzņēmumu vadījuši dažādi cilvēki, katrs nācis ar savu izmaiņu redzējumu, tomēr tā rezultātā daudz kas ir palicis sliktāk – redakciju ir mazāk un cilvēki vairs netic, ka kaut kas var mainīties uz labo pusi. Tai pat laikā viņa izteica cerību, ka lietas sakārtosies un uzlabosies.

Viņa arī norādīja, ka paši LTV darbinieki ir gatavi pārmaiņām. Pēc Vītolas teiktā, pirmkārt būtu jāsakārto darbinieku apmaksas sistēmā, kas šobrīd nav konkurējoša. Tāpat vajadzētu sakārtot redakciju sistēmau. Tomēr galvenais uzdevums jaunajai LTV vadībai būs cilvēku uzticības atgūšana un komunikācijas uzlabošana. “Bez tā iztikt nevar,” viņa piebilda.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka ceturtdien Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) lems par jauno Latvijas Televīzijas (LTV) valdi. Tā būs trīs cilvēku sastāvā un tiks iecelta NEPLP locekļiem balsojot.

Uz LTV valdes priekšsēdētāja amatu kandidē Ivars Belte, Ginta Krivma un Rolands Tjarve, uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos – Patriks Grīva, Sergejs Ņesterovs un Jana Semjonova, bet uz valdes locekļa amatu finanšu un tehnoloģiju jautājumos kandidē Uģis Mālmanis un Māris Skujiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+