Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Piektdiena, 24. marts, 2017
27. decembris, 2013
Drukāt

Arodbiedrība lūdz KNAB šefu mainīt lēmumu par Strīķes atlaišanu

Strike

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonu un darbinieku arodbiedrība lūgs KNAB šefu Jaroslavu Streļčenoku mainīt lēmumu un savu vietnieci Jutu Strīķi no amata neatbrīvot, pavēstīja KNAB arodbiedrības vadītāja Kristīne Griga.

Griga paskaidroja, ka Strīķe bijusi arodbiedrības biedre, taču Streļčenoks viņas atbrīvošanu no amata nav saskaņojis arodbiedrību. Tāpat likumā par KNAB noteikts, ka darbinieku vērtē speciāli izveidota komisija, taču Strīķes atkārtotas novērtēšanas gadījumā tas netika darīts.

Gadījumā, ja Streļčenoks savu viedokli nemainīs, arodbiedrība iepazīsies ar Streļčenoka argumentāciju un, iespējams, vērsīsies tiesā.

Streļčenoks savu vietnieci Strīķi atbrīvoja pēc atkārtotas novērtēšanas, secinot, ka viņa neatbilst ieņemamam amatam, tostarp viņa nav pildījusi viņa rīkojumus, tādēļ zaudējusi darba devēja uzticību.

Strīķe birojā strādājusi kopš tā izveidošanas.

Arī Strīķe paziņojusi, ka meklēs veidus, kā KNAB šefa vadītāja lēmumu apstrīdēt.

Pievienot komentāru

LDz darbinieks spiegojis Krievijas labā (3) Zemgales tiesas apgabala prokuratūra par spiegošanu Krievijas labā cēlusi apsūdzību AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ceļu meistaram Aleksandram Krasnopjorovam.
Draugiem Facebook Twitter Google+