Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. decembris, 2013
Drukāt

Arodbiedrība lūdz KNAB šefu mainīt lēmumu par Strīķes atlaišanu

Strike

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonu un darbinieku arodbiedrība lūgs KNAB šefu Jaroslavu Streļčenoku mainīt lēmumu un savu vietnieci Jutu Strīķi no amata neatbrīvot, pavēstīja KNAB arodbiedrības vadītāja Kristīne Griga.

Griga paskaidroja, ka Strīķe bijusi arodbiedrības biedre, taču Streļčenoks viņas atbrīvošanu no amata nav saskaņojis arodbiedrību. Tāpat likumā par KNAB noteikts, ka darbinieku vērtē speciāli izveidota komisija, taču Strīķes atkārtotas novērtēšanas gadījumā tas netika darīts.

Gadījumā, ja Streļčenoks savu viedokli nemainīs, arodbiedrība iepazīsies ar Streļčenoka argumentāciju un, iespējams, vērsīsies tiesā.

Streļčenoks savu vietnieci Strīķi atbrīvoja pēc atkārtotas novērtēšanas, secinot, ka viņa neatbilst ieņemamam amatam, tostarp viņa nav pildījusi viņa rīkojumus, tādēļ zaudējusi darba devēja uzticību.

Strīķe birojā strādājusi kopš tā izveidošanas.

Arī Strīķe paziņojusi, ka meklēs veidus, kā KNAB šefa vadītāja lēmumu apstrīdēt.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+