Sports
Futbols

“Arsenal” atraktīvi atgādina faniem par Igoru Stepanovu 16

foto: lff.lv

Viens no Anglijas slavenākajiem futbola klubiem Londonas “Arsenal” atraktīvā veidā atgādinājis faniem par kādreizējo kluba spēlētāju, Latvijas izlases bijušo aizsargu Igoru Stepanovu.

Kluba pārstāvji “twitter” vietnē uzdeva jautājumu – vai zināt, kurš ir šis spēlētājs? Pasakot priekšā četras lietas:

vienīgais savas valsts spēlētājs, kas pārstāvjis mūsu klubu

guva vārtus debijas mačā

augstākais uzvarēto un zaudēto maču rādītājs no visiem “Arsenal” spēlētājiem (minimums desmit mači)

41 gadu vecs

Atbildes bija ļoti dažādas, tostarp arī atraktīvas, piemēram – mans tētis, Džeims Bonds. Bet daļa arī pareizi pateikusi, ka tas ir Igors Stepanovs, kurš “Arsenal” sastāvā bija no 2000. līdz 2003. gadam, tiesa, kopā premjerlīgā aizvadīja vien 17 spēles, un kas zīmīgi – visās devās laukumā sākumsastāvā. Debijas mačā 2000. gadā Anglijas līgas kausā pret Ipsvičas “Town” izdevās gūt vārtus. Lēciens uz tik spēcīgu Anglijas premjerlīgas klubu bija mazliet par augstu Igora spējām, visneveiksmīgā bija spēle pret Mančestras “United”, kad tika ciesta sagrāve ar 1:6. Lai nu kā – statistika nemelo un ar viņu sastāvā komanda daudz uzvarēja.

Latvijas izlasē Stepanovs no 1995. līdz 2011. gadam aizvadīja simts spēles, daudzus gadus bija aizsardzības balsts, tostarp 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā. 2005. gadā tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu. Pašreiz viņš ir Latvijas U-17 izlases galvenais treneris.

LA.lv