×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
20. oktobris, 2016
Drukāt

Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams, patvarīgu iekļūšanu tur, kur mediķim nevajadzēja atrasties, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Sirmais ķirurgs ieradies uz savu dežūru trijos pēcpusdienā, bet ap pieciem viņš pazudis.Slimnīcas personāls sācis viņu meklēt – mēģinājis sazvanīt. Telefona zvana signāls atskanējis no lifta šahtas. Sākumā domāts, ka šahtā iekritis telefons, raidījumam stāsta Siguldas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers.

Ārsta līķis atrasts guļus uz muguras, ar galvu pret betona apmali šahtā, kuras vidū ir atsperu bloks.

“Pēc pirmā vizuālā vispār neizskatās, ka būtu kritis no augstuma,” stāsta Zilvers. Viņš atklāj vienu no versijām: iespējams, mediķis mēģinājis pats iekļūt liftā pēc tam, kad viņam telefons iekritis šahtā. Viņaprāt, tā varētu būt paša cilvēka pārgalvība.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Pie kura cilvēka atradās lifta šahtas atslēga ? Ar to arī būtu jāsāk, nevis kā vienmēr- pats, pats, visu norakstīt…Priekš kam vispār vajadzīgi n-tie policisti, izmeklētāji, ja neviens neko nevēlas izmeklēt, bet bandīti , slepkavas, kurus varbūt kāds pasūta slepkavot, dzīvo uz Urrā, jo – neko jau neizmeklē, vainīgo kā vienmēr- nav. Kas tas ir, variet pateikt ???

 2. Pie kura cilvēka atradās lifta šahtas atslēga ? Ar to arī būtu jāsāk, nevis kā vienmēr- pats, pats, visu norakstīt…Priekš kam vispār vajadzīgi n-tie policisti, izmeklētāji, ja neviens neko nevēlas izmeklēt, bet bandīti , slepkavas, kurus varbūt kāds pasūta slepkavot, dzīvo uz Urrā, jo – neko jau neizmeklē, vainīgo kā vienmēr- nav. Kas tas ir ?

 3. Tā ir vistītākā SLEPKAVĪBA …
  Slimnīca pieder Siguldas novada domei, tāpēc notiek doemes darbinieka šļupstēšana riņķī un apkārt …
  Ir par NEAPTĒSTU, lai aizietu uz slimnīcu un iztaujātu bojāgājušā ārsta kolēģus vai citus no personāla … Kas tu esi par saimnieku, ja NESPĒJI uzzināt, kas notiek slimnīcā? NAV savu uzticamu kadru slimnīcā, kas spētu sniegt infot … No domes aizgalda pat ar sū mietu neizdzīt …
  Bet slimnīcas personāls labi zina, ka ārsts NEKAD nebrauca ar liftu… Kājām gāja šurpu/ turpu līdz pat 3,5 stāvam … Šis ārsts dzenāja pacientus smēķētājus kāpnēs… Dolbojobi ar smēķi zobos domā, ka VISUR ir saimnieks – pie mīkstajiem pautiem, ka vismaz slimnīcā varētu arī NEsmēķēt …

 4. Pats, pats, pats, pats…
  .
  Nav ko maskēt slepk

Draugiem Facebook Twitter Google+