Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
6. maijs, 2016
Drukāt

Ārsta nolaidības dēļ miris cilvēks (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Rīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kādas slimnīcas anesteziologam-reanimatologam celta apsūdzība par profesionālo pienākumu nolaidīgu pildīšanu, kas bijis par iemeslu cietušā nāvei.

2014.gada augustā apsūdzētā persona, pildot ārsta anesteziologa-reanimatologa pienākumus, savas dežūras laikā, sniedzot medicīniskos pakalpojumus cietušajai personai, kas vērsās ar sūdzībām par savu veselības stāvokli, nenodrošināja savlaicīgu un pareizu ārstēšanu.

Ar šādu savu rīcību apsūdzētā persona nepienācīgi pildīja Ārstniecības likumā noteiktos profesionālos pienākumus. “Ārsta nolaidība apsūdzētās personas neuzmanības dēļ bija tiešā cēloniskā sakarībā ar cietušās personas nāves iestāšanos,” teikts Ģenerālprokuratūras preses sekretāres Kristīne Sutuginas sagatavotajā paziņojumā.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Laikam netika iedota laikā kuvēre…

  2. nevainīguma prezumcija? Bet varbūt vedam vienīgi vainīgos uz tiesu? Nevainīgos mēs zinam, nav ko tiesāt.

  3. Un, ja nepierādīs vainu?

    • Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

      ja līķis latvijas tiesai nav vainas pierādījums? Ka tad , tikai kuvieris ar lielām zīmēm?

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+