×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2014
Drukāt

Ārstē astmu arī bezmaksas (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Cilvēkiem, kuri ārstējas no astmas, iespējama bezmaksas ārstnieciska programma un astmas medikamenti bez maksas.

Astma ir hroniska saslimšana un ilgst gadiem. Nākas regulāri lietot pretastmas medikamentus. Bieži pacienti neizvērtē savu ar astmu saistīto veselības stāvokli un medikamentus lieto nepareizi, vai nepietiekami.

Latvijā dažos veselības centros ir iespēja ierobežotu skaitu astmas pacientus ārstēt bez maksas, tai skaitā astmas ārstēšanai medikamenti ir bez maksas. Pagaidām var pieteikt pacientus vecumā virs 12 gadiem. Lūdzam ģimenes ārstus nosūtīt astmas pacientus bezmaksas konsultācijām un ārstēšanai. Pacientiem iespējams pieteikties arī bez nosūtījuma. Lūdzu iepriekš pieteikties. Telef.: 67282229, 26372446, vai e-pastu: alma@alma.lv

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es jaunībā smagi slimoju ar bronhiālo astmu .Ātrā palīdzība brauca vai katru nakti un tik špric ēja un špricēja,jēgas nekādas.Un tad es pati kaut kā sapratu,apjautu,ka manī,kaut kur zemapziņā sēž iekšā kaut kādas neapjaustas bailes.Es pat nevarēju izskaidrot no kā un kāpēc?Sāku ar sevi strādāt-iet uz stadionu(agri no rīta}vingrot un skriet,pēc tam duša.Viss kaut kā sakārtojās pats no sevis.Iekšā iestājās miers un astmas lēkmes vairs nebija.Sapratu,ka tā ir slimība,kas sēž galvā.

Draugiem Facebook Twitter Google+