Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
5. augusts, 2014
Drukāt

Ārstēties Latvijā ieradīsies divi Ukrainas vienotības aizstāvji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

No Ukrainas pilsētas Dņipropetrovskas trešdien Rīgā ieradīsies divi cietušie, kas piedalījušies antiteroristiskajās operācijās Ukrainā un guvuši smagas traumas, informē Ārlietu ministrijā.

Cietušajiem Latvijā sniegs nepieciešamo medicīnisko palīdzību, kā arī rehabilitāciju P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā un Vaivaru nacionālajā rehabilitācijas centrā Jūrmalā.

Par cietušo nogādāšanu Latvijas ārstniecības iestādēs savas nesenās vizītes laikā Ukrainā ar Dņipropetrovskas apgabala administrācijas pārstāvjiem vienojās Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).  

Palīdzība tiek sniegta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” piešķirtā finansējuma Ukrainas protestu laikā cietušo personu ārstēšanai un rehabilitācijai. Līdz šim ar šī atbalsta palīdzību Latvijas medicīnas iestādēs ārstējušies astoņi cietušie no Ukrainas.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+