Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. augusts, 2014
Drukāt

Ārstēties Latvijā ieradīsies divi Ukrainas vienotības aizstāvji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

No Ukrainas pilsētas Dņipropetrovskas trešdien Rīgā ieradīsies divi cietušie, kas piedalījušies antiteroristiskajās operācijās Ukrainā un guvuši smagas traumas, informē Ārlietu ministrijā.

Cietušajiem Latvijā sniegs nepieciešamo medicīnisko palīdzību, kā arī rehabilitāciju P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā un Vaivaru nacionālajā rehabilitācijas centrā Jūrmalā.

Par cietušo nogādāšanu Latvijas ārstniecības iestādēs savas nesenās vizītes laikā Ukrainā ar Dņipropetrovskas apgabala administrācijas pārstāvjiem vienojās Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).  

Palīdzība tiek sniegta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” piešķirtā finansējuma Ukrainas protestu laikā cietušo personu ārstēšanai un rehabilitācijai. Līdz šim ar šī atbalsta palīdzību Latvijas medicīnas iestādēs ārstējušies astoņi cietušie no Ukrainas.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+