×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2016
Drukāt

Māra Libeka: Māte saceļ skandālu Krievijas medijos, ka Latvijā ar viņas meitu nerunājot krieviski (66)

Skaburskaja

Pirms gada bija uzradusies Ludmila, kura palīdzēja provocēt skandālu Krievijas medijos, ka daktere Inga Rezgale atteikusies ar viņu runāt krievu valodā. Ludmila vienā no pieņemšanas reizēm pie dakteres Rezgales, kas notika īsi pēc Krievijas militārā iebrukuma Krimā, atteicās ar ārsti sazināties latviešu valodā, kaut dzīvo Latvijā daudzus gadus.

Ludmilai nupat Latvijā uzradusies domubiedre – kāda Diāna Skaburska-Zakroja, kura sataisījusi līdzīgu skandālu Krievijas medijos, ka, lūk, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas neirologs Guntis Rozentāls neesot runājis ar viņas gandrīz piecpadsmitgadīgo meitu krievu valodā. Tā vietā, lai māte nekavējoties dotos uz izglītības iestādi, kur mācās viņas meita, un noskaidrotu, kāpēc skolā valsts valodas mācīšanas līmenis ir tik zems, viņa piebļauj pilnu “feisbuku”, ka ārsts nerunājot krieviski. D. Skaburska-Zakroja pēc tam arī Krievijas medijos turpināja sūdzēties, ka “Latvijas ārsti nerunā krieviski”, lai gan Latvijas iedzīvotājai drīzāk vajadzēja Izglītības ministrijai prasīt, kāpēc skolas neiemāca valsts valodu. Taču nez vai to sagaidīsim no personas, kas savu politisko seju demonstrē, sociālajos tīklos slavinot PSRS, “kur dzīve bijusi tik jauka”.

Ārsts esot nosaucis meitu par divnieku karalieni, ieteicis braukt uz “savu Krieviju”. Māte, kura ārstu nav redzējusi un līdz pat šim brīdim nav uzskatījusi par vajadzīgu ar dakteri sazināties, lai saņemtu visu informāciju par meitas veselības stāvokli, izdarījusi savus subjektīvus secinājumus, ka dakteris rīkojies necilvēcīgi. Viņa uzskata, ka šāds ārsts (G. Rozentālam ir 30 gadu darba pieredze) nedrīkst strādāt par mediķi, un grasās viņu sūdzēt tiesā.

Lai situāciju politiski paspilgtinātu, Skaburskai-Zakrojai uzradusies aizstāve Rīgas domes augstākajās aprindās – neviena cita kā pašvaldības vadītāja Nila Ušakova sieva Iveta Strautiņa-Ušakova, kura publiski norāda: “Kā mēs varam runāt par bēgļu un imigrantu integrāciju, par kaut kādām integrācijas programmām, ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?”

Ja Strautiņas-Ušakovas kundze būtu vēlējusies būt kaut cik objektīva, tad viņa būtu noskaidrojusi, ka neirologs Rozentāls nav atsacījies pusaudzi ārstēt. Ārsts kā neirologs ir tiesīgs pārliecināties par bērnu un jauniešu psihoemocionālo stāvokli, uzdodot jautājumus arī par sekmēm skolā, par saprašanos ģimenē utt. Pat ja bijis aizrādījums par valodas zināšanām, tas nav tas pats, kas “atteikšanās ārstēt”. Un galu galā nevajadzētu arī jaukt vienā katlā tikko iebraukušus imigrantus ar krievvalodīgajiem, kuri te dzimuši un auguši. Vai D. Skaburskai-Zakrojai un viņas meitai, kura Latvijā dzīvo jau 14 gadus un Latvijas skolās acīmredzot jau skolojas 7 gadus, nevajadzētu prast valsts valodu?

Bērnu slimnīcā ārstējoties daudz pacientu no krievvalodīgajām ģimenēm, un ārsts Rozentāls stāsta, ka lielākā daļa runājot ļoti labā latviešu valodā. Pat ar pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem, kuri aug krieviski runājošās ģimenēs, neesot grūtību sazināties latviski. Nupat notikušais esot pirmais gadījums viņa darba mūžā.

Daktere Rezgale ir saņēmusi daudz ziedu no saviem pacientiem par to, ka spējusi pateikt to, ko nav spējuši pateikt politiķi, no kuriem daudzi joprojām “stiprina” valsts valodu, veikli pārejot uz sarunu krievu valodā. Arī ārsts Rozentāls esot saņēmis ne mazums atbalsta zvanu un rokas spiedienu tieši no krieviski runājošiem slimniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (66)

 1. Domāju vecākās paaudzes ārstiem reti kuram varētu būt problēmas ar krievu valodu, un vairums neiebildīs runāt ar pacientu krieviski, ja viņš to palūgs vai pateiks, ka latviski medicīniskus jautājums pārspriest ir grūti.
  Bet daudzi šķiet nesaprot, ka ar latviešu valodas nezināšanu paši sev tā teikt “šauj kājā”. Strādājot valsts slimnīcā, kur pacientus akūtos pacientus neizvēlas un citur nosūtīt nevar, droši varu teikt, ka tie kas latviski nerunā, paši to nezinot cieš, jo krievu valodu daudzi (tsk. es) nav mācījušies un studiju laikā vien ar medicīnu saistītas standarta frāzes apguvuši. Vienkāršus jautājumus tā var atrisināt, bet aizmirstiet par skaidrojošo un izglītojošo daļu, kas nereti ar pacientu jāveic.

 2. Latvijā daudzi zin gan ķīniešu, gan japānu, korejiešu………..ja vaņkām problēmas , jādzīvo savā zemē vai Anglijā………….tur ārsti runājot krieviski………..
  suns nokaunēsaies, bet ir, kurš nekad

 3. Latviesu valoda ir pati grutaka pasaule. Pat grutaka par kiniesu. Jo Kina vel nav manits neviens, kurs tur nodzivojis 50 gadus nemacetu kiniski…

 4. Latofobija – bailes macities latviski. Slimniekiem trenuuzenees noverota drudzaina saulespuku seklinu grausana un patalogiska naida uzpludi, neparejoss stress un neadekvatas vardarbibas izpausmes.

  • А не надо было делать из своего языка дубину, чтобы русских колотить. Вот вам и результат, закономерный причём. Очень многие хоть и знают его достаточно прилично, предпочитают его не использовать вне рабочих обязанностей.

 5. Eiropas Savienības pilsonim bez savas dzimtās valodas būtu jāzina vēl divas Eiropas Savienības valstu valodas. Krievu valoda tā nav. Lai nodrošinātu labāku saziņu ar pacientu, jāpieaicina tulku.

 6. Kaa taadus cilveekus, sauktu krievijaa, kas atsakas ar pacientu runaat nekrieviski???

 7. JUMS,iVETA,NAV SAVA VIEDOKLA SAJA JAUTAJUMA,MEGINAT IZTEIKT NEPARDOMATUS SECINAJUMUS-KADA VALODA JARUNA ARSTAM AR PACIENTU.VAI lATVIJA NAV LIELISKU ARSTU,KURI PARZINA KRIEVU VALODU UN KADA VELNA PEC KADAI PACIENTA MATEI IR JATAISA SKANDALS NE NO KA? LAI PIEVERSTU SEV UZMANIBU?

 8. !950. gadā , kad vajadzēja ārstu komisijas izziņu par veselības stāvokli, Rīgas 8. poliklīnikā neviens ārsts pat nepajautāja vai es saprotu krieviski kaut man bija tikai 12 gadu. Mūsu rajona 3. poliklīnikas ārste kā arī 10. poliklīnikas bērnu ārste 45. gadu laikā pat nekad neiedomājās pajautāt vai mēs krieviski saprotam.
  Tik iejūtīga un saprotoša bija padomiskā krievu tauta.

 9. Mātes pretenziju būtība – ārsta nekorekta un pazemojoša uzvedība attiecībā uz slimu bērnu, nevis to, ka ārsts atteicās runāt krieviski. Uzskatu, ka profesionālam ārstam, Eiropas vērtību piekritējam, vajadzētu mierīgi paskaidrot meitenei, ka viņš nesaprot krieviski, un atrast risinājumu. Varbūt, rekomendēt vērsties pie cita ārsta. Ārsta kabinets nav īsta vieta bērna izglītības līmeņa kritizēšanai.

  • negrabiet tukšu! Atbildēt

   ārsts ļoti labi saprot un runā krieviski,bet skuķis pieprasīja lai ar viņu runā krieviski,uz ko ārsts pajautāja,kurā skolā viņa mācās un vai gadījumā viņa nav divnieku karaliene,bet māte par to grasās tiesāties un sūdzas Maskavai.Tai vietā,lai pati mācītos valsts valodu un ietu līdz pie ārsta savai meitai pusaudzei,kura valodu neprot.

 10. Jāveic deokupāciju! Atbildēt

  Integrācija ir izgāzusies! Latviešus nav iespējams saintegrēt kopā ar krieviski runājošajiem okupantiem un kolonistiem, kuri paši vai kuru senči ieradās okupētajā Latvijā laikā no 1945.-1991.gadam.
  Par pilsoni naturalizētais civilokupants ušakovs runā latviski, bet runāšana latviski vēl nav integrācija, runāšana latviski nenozīmē, ka viņš ir lojāls pret latviešu tautu un latviešu tautas dibināto valsti Latviju. ušakovs neatzīst okupāciju, viņš balsoja par krievu valodu kā valsts otru oficiālo valodu, ušakovs 9.maijā svin svētkus pie okupanta staba Pārdaugavā. Var minēt daudzus nelojalitātes piemērus.
  Attiecībā uz okupantiem un kolonistiem ir jāveic deokupāciju un dekolonizāciju, nevis integrāciju, jo atkārtoju – latvieši negrib integrēties vienā veselumā ar okupantiem un kolonistiem un otrādi – arī okupanti un kolonisti kopīgi ar latviešiem negrib veidot saliedētu un latviski runājošu nāciju.

  • Да кто ж вам даст такое сделать! Сами то вы может и фантазёр, но в правительстве и сейме всё же больше реалистов, чем розовых мечтателей. Они то понимают, что большие братья из америки и ЕС такой вольности не допустят и им не простят.

   • Visam savs laiks.

    • Вам так хочется, чтобы на месте Латвии была радиоактивная пустыня?! Что же вы так родину то свою не любите?

    • Вам так хочется, чтобы на месте Латвии была радиоактивная пустыня?! Что же вы так родину то свою не любите?!

 11. Dakterim Rozentālam paldies par latvieša cienīgu stāju. Tie Latvijas iedzīvotāji kuri negrib vai neprot runāt latviski lai ierodas vizītē pie ārsta ar tulku.

  • “слабо” gan,jo krievi un Krievija taču nevienu neapdraudot un esot paši mieru mīlošākie uz zemeslodes,Vot,ja nebūtu neviena kaimiņa,ar kuru kopējas robežas,tad gan būtu labi,jo neviens pat domās nepietuvotos tās svētās zemes teritorijai tuvāk par dažiem gaismas gadiem.

  • Nu, nu – sākat gan tā staigāt. – Daži dabūs lodi pārējie uzreiz nomierināsies un negribēs ar granātām staigāt…
   Tu jau tāds tukšs dirsējs vien esi grafist. Un ja 14 gadīgs bērns dzīvojot Latvijā neprot latviešu valodu, tad viņam ir attīstības traucējumi – iespējams, pārmantoti no mātes…

   • Да, да. Все такие смелые до первого случая. У нас же не америка, полиция в поликлиниках и больницах не дежурит, да и охраны особо не видать. Для террористов просто рай. Возмут, да оторвут руки да ноги такому доктору. И что? Что другие то делать будут. Может быть задумаются, а стоило ли раздувать бытовой конфликт?

  • Ā tri vien tad apdirsīsies 😀

   • Да ничуть. Моё время на этой планете подходит к концу. С удовольствием прихвачу с собой пару тройку особо ретивых и говорливых, чтобы и там не было скушно.

 12. Vēl joprojām nesaprotu par ko tracis, ārstiem Latvijā obligāti ir jāmāk latviešu valoda, domāju, ka tā dakterim padodas labi, tātad nav ko kasīties.

 13. Lībekas kundze, patiešām gribētos uzzināt izglītības ministra Šadurska viedokli, kāpēc Latvijas izglītības iestādēs, ko apmaksājam par saviem nodokļiem, tik slikti māca valsts valodu, ka 15 gadu vecumā bērni nespēj tajā sazināties.

  • Мадам, вы не забывайте, мы тоже платим налоги, это раз. А во вторых, во всей этой истории много неясного. Почему вдруг доктор стал обзывать ребёнка? Девочка хоть и большая, но по сути же ещё ребенок, и даже может быть трудный ребёнок и у неё проблемы с поведением. А доктор всё же взрослый, он что, не понимал, что редёнок может обидеться и замкнутся в себе, назло ему. Ну не верю я, что девочка совсем, ну вот совсем не говорит по латышски, не верю. Мамаша у девочки может и неадекватная, но чисто по человечески я её понимаю. А разве вы не бросились бы защищать своего ребёнка всеми достуупными способами?

   • Ja tu dziivo un maksaa sheit nodokkjus, tad ko kjeerc par to ka neproti latviski un atsakies ieveerot tiesiibas un normas, kas ir valstii kuraa dziivo. Bet atbalsti vienu dullu vistu, kas kjeerc citas valsts presee par to ka vinja nerunaa valsts valodaa un nevar saprasties ar daktrri??? Nesaprotu tavu poziiciju graafist!

    • А моя позиция заключается в том, что я никому не верю! Ни автору этой статьи, которая с упоением занялась раздуванием по сути бытового конфликта, в проблему чуть ли ни мирового масшаба. Ни всем участникам этого конфликта, каждый из которых не говорит всей правды, а что то скрывает. Я не говорил, что поддерживаю мамашу, я сказал, что понимаю её по человечески, эмоционально. В этой истории каждый получил то, что хотел. Авторша – очередную русофобскую историю. Доктор – славу, заслуженную или нет неизвестно. Мамаша девочки – другую славу, которую она пытается монетизировать. Ну а все комментаторы – благодатную тему для обливания друг друга грязью. И все счастливы.

     • Grafist, vienīgā izeja nošīs situācijas ir slēgt visas krievu skolas, jo tās nespēj nodrošināt valsts valodas apguvi krieviem. Cilvēki no rietumiem iebraucot vai no āfrikas, latviešu valodu iemācās 3 mēnešu laikā, pat evestie bēgļi nedēļas laikā iemācījās vairākus teikumus valsts valodā, bet vienīgā tautība ir krievi, kuri 100 gadu laikā nevar iemācīties pat vienu teikumu, tik debilus cilvēkus grūti atrast visā pasaulē.
      Iesaku braukt uz tēviju matušku, tur latviešu valodu nevajag zināt, visi ārsti apkalpos pēc pasūtījuma, laipni un korekti, nevajag dzīvot valstī, kur jums ir tikai neērtības, ka dumjie latvieši nemācās krievu valodu.

     • Jums liekas ko tas būs izeja?! Ne, tas būs strupceļš! Ага, именно так. И не надо преуменьшать способности наших детей, и уж, тем более, давть нам советы куда нам ехать. Мы же и ответить можем и показать даже, в какую именно сторону ехать вам.

  • Мадам, вы не забывайте, мы тоже платим налоги, это раз. А во вторых, во всей этой истории много неясного. Почему вдруг доктор стал обзывать ребёнка? Девочка хоть и большая, но по сути же ещё ребенок, и даже может быть трудный ребёнок и у неё проблемы с поведением. А доктор всё же взрослый, он что, не понимал, что редёнок может обидеться и замкнутся в себе, назло ему. Ну не верю я, что девочка совсем, ну вот совсем не говорит по латышски, не верю. Мамаша у девочки может и неадекватная, но чисто по человечески я её понимаю. А разве вы не бросились бы защищать своего ребёнка всеми доступными способами?

   • Tieši tā!
    Daļa no jums maksā nodokļus un Jūs personīgi esiet tiesīgi, lai par šiem samaksātājiem nodokļiem Jūsu bērniem iemāca valsts valodu pienācīgā līmenī. Savādāk bērniem visu dzīvu būs problēmas ar valsts iestādēm, medicīnu, intelektuālo darbu (varēs strādāt apkalpojošā sfērā, kur svarīgi arī krievu valodu zināt). Vai vienkārši tusēt uz ielas, adidas tērpā un izgreznojoties ar georgija lentītēm.

    • viņiem valodu nevajag pietiek ar usakovu un putina lentītēm, vēl uzvaras pieminekli, kur var nodzerties un apvemt visu pieminekli.

 14. letiņš, parastais Atbildēt

  Ja man gadās ko līdzīgu rīta pusē izlasīt, es visu dienu runāju latviski. Visur un kategoriski – veikalos, poliklīnikās, tirgū u.tml. Kā citādi lai izmāna impērisko iedomību no vienvalodīgo pakaušiem?

  • Вот уж напугали так напугали. Да на здоровье, говорите сколько хотите, вам же никто не запрещает! Язык это всего лишь средство для общения. А вы свой язык превратили в религиозный культ, в священную корову. Это ваш выбор.

   • Tu jau nebūsi tas, kas atļaus vai aizliegs.
    Un vēl – ja gribi paspīdēt ar intelektu (redzu, ka gribi) – sāc rakstīt latviski! Par kļūdām nebēdā, jo dažs labs letiņš komentus raksta kā bērnudārza nesekmīgais. Gribi demonstrēt savu spītību un “ущербность” – turpini vien kirilicā …

    • Nepiekritu ar jums! Единственный признак ущербности – говорить и писать глупости на любом языке, в вашем случае – на латышском.

 15. Ko citu no Ušakvas var sagaidįt!
  Bet dakteriem-visu cieņu!!!!!

 16. Ka sava laika rakstijis krievnacistu pieludzamais elks un 1 no ideologiskajiem teviem – Marx:
  Nezinat tas valsts, kur atrodies, valodu var tikai vai nu ciemins, vai i#iots, vai okupants, kurs uzspiez savu valodu.
  Nu ko, viss pateikts konkreti un neparprotami. Nav ko piebilst.

 17. Ka sava laika rakstijis krievnacistu pieludzamais elks un 1 no ideologiskajiem teviem – Marx:
  Nezinat tas valsts, kur atrodies, valodu var tikai vai nu ciemins, vai idiots, vai okupants, kurs uzspiez savu valodu.
  Nu ko, viss pateikts konkreti un neparprotami. Nav ko piebilst.

 18. Nu protams, ka arstam vispirms ir jaiemacas VISAS PASAULES VALODAS, un tikai tad jaiet arstet.., jo kadam var nepatikt, ka ar to neruna vina valoda. Vai nav aspratigi? Varbut tomer pavisam nozelojami imperiski, iedomajoties, ka visiem jazemojas krievvalodigajiem un japrot to valoda, kaut seit ir Latvija, kuras valodu likuma skaidri rakstits, ka seit valsts valoda ir latviesu? Pie tam, piekapjoties tadiem, bet nerunajot VISAS CITAS PASAULES VALODAS, neparprotami TIEK DISKRIMINETAS visas citas tautas, krieviem radot nez kapec kaut kadu EKSKLUZIVU IZNEMUMA STATUSU. Faktiski vini to nekaunigi pieprasa, taja skaita ar sadu hibridkara metozu provokacijam, apmelojot musu valsti un censoties to pazemot par to, ka tiem neklanas, no ta taisot skandalu.
  Varbut vajadzetu tiesi otradi, mums atliekt muguru un uztaisit nopietnu skandalu par sadiem nekaunigiem pieprasijumiem?

  • Ах какие вы несчастные. Вот чем бы тебя порадовать то, несчастного
   аборигена? Могу бусы подарить и набедренную повязку! Хочешь?

   • ir iespaids, ka, ja Putins piekakas mute katram krievam un pateiks ka tas ir ievarijums, tie sava starpa stridesies vai tas ir kirsu, vai avenu…
    Labu apetiti! Njam njam..

    • Интересно, а тебе то в рот кто насрал? А главное, кто же так постоянно срёт вам в душу? Уж столько лет подряд…

 19. “…… lai gan Latvijas iedzīvotājai drīzāk vajadzēja Izglītības ministrijai prasīt, kāpēc skolas neiemāca valsts valodu.”
  =================================================================
  Var būt Lībekas kudze var painteresēties? Cik ta ilgi reformēs Latvijas izglītības sistēmu, ja rezultāts pat 25 gados tik neiepriecinošs?

 20. Malacis! Un vēlreiz malacis!

 21. Pienācis laiks dumjo Ušakovu aizsūtīt uz maskavu.
  Pie maskaļu utīm.

 22. В беспристрастность автора перестаёшь верить сразу же после её пропагандисткого безаляпиционного утверждения о том, что Россия напала на Крым. Соответственно, и ко всему остальному, ею сказанному относишься также. Автор с увлечением занята раздуванием очередного бытового конфликта, в котором, очевидно и возможно неправы все. Зачем доктор (?!) обзывал ребёнка? Без этого нельзя было обойтись? Или не обзывал, а взятку вымогал? И девочка ведь тоже вовсе не дура и наверняка владеет латышским в какой то степени. Или она в тот момент находилась не а адекватном состоянии? Много непонятного и много вопросов в этой истории. И только у автора всё ясно и понятно: Россия агрессор, русские оккупанты. Нагнетаем истерию дальше.

 23. Medicīnas pakalpojumu eksports bez valodu zināšanām? Angļu valodu arī dakterīši nav skolā apguvuši?

 24. uz ko tā skaburska cer? Atbildēt

  Ka Krievija atrisinās viņas problēmu?Ka atgriezīsies brīnīšķā PSRS?Stulba duņka.

 25. Valsts apmaksātas skolas latviešu valodā, un 2\3 integrācijas problēmu būtu atrisinātas, bet mūsu IZM visi pēc kārtas izdabā tiem, kas cer sagaidīt “pribalķika naša”. Privātskolas ar krievu mācību valodu, lai finansē Krievija vai atsevišķi labdari. Ir arī privātārsti, kas runā krieviski. Lūdzu.
  Kas attiecas uz Ušakova patreizējo sievu, būsim saprotoši – viņa zin kā sekretāres iepin savos tīklos priekšniekus. Pirmās vītuma pazīmes un sarosās nākamā sekretutka.

 26. Ušakova kundze varētu arī savam vīram latviešu valodu iemācīt. Valoda no gada uz gadu Rīgas mēram kļūst arvien briesmīgāka.

  • ja pati ar naudasmaisu runā krieviski.Patiešām,agrāk viņš runāja labāk,tagad jau nepatīkami viņā klausīties.

 27. Pirmās Latvijas brīvalsts laikā pat tramvaja konduktors un pārdevējs veikalā bez savas dzimtās latviešu valodas prata sazināties, vismaz, vēl krievu un vācu valodā. Tas bija obligāti un domāts tiem, kuri latviski nerunāja. Manuprāt tracis ar abiem dakteriem neko labu nevēsta par vispārējo līmeni. Ārsta kabinets nav tā vieta, kur risināt politiskus jautājumus.

  • lai tā okupantene iet ārstēties pie konduktora, ja ārsts nav apmierinošs !

  • zinu dažus idiotus un idiotes, kas nezina latviešu valodu Atbildēt

   Ir gadījies satikt stulbus un idiotiskus krievruņu pārdevējus, kuri latviski nemāk pateikt “labdien!”. Šie idioti, kas Latvijā nodzīvojuši visu dzīvi, nezina ne latviešu, ne vācu, ne angļu, ne ķīniešu valodu. Tikai krievu.

  • nevajag rakstīt muļķības! Atbildēt

   Krievu valodu prata retais.Vācu,franču gan.Arī angļu.Lai konduktori runātu krieviski…Nav jau vēl visi apmiruši,kas tolaik dzīvoja.Daugavpilī varbūt,bet citur gan nē.

 28. Pilsētas mēram nevajadzētu ( ar sievu) nodarboties ar politiku, bet parūpēties par sadzīves kultūras uzlabosanu pilsētā( tīrība pilsētā, neaprakstītas sienas-gadiem nekas netiek darīts. Nočurāti un novemti trotuāri turpat centrā, kādreiz ielām bija jābūt sakoptām līdz plkst 6 rītā, vismaz centrā, utt.), tālab jau ir ievēlēts. Tagad vienīgā rūpe palielināt nodokļus pat par avārijas mājām, mākslīgi palielinot to vērtību, māja nekādus remontus nav redzējus visus šos gadui. Ja uzskatām, ka dzīvojamam fondam ir valsts stratēģiskā nozīme, tad savādāk kā ļaunprātību RD darbībās nevar saskatīt-tiek savākti miljoni un dzīvojamā fondā netiek ieguldīti. Lūk, par to vajadzētu RD darbiniekiem uztraukties, nevis par slinkiem vai stulbiem cilvēkiiem. Kas kontrolē Rīgas Domi????- jautājums prokuratūrai.

  • lai viņš ko tādu darītu... Atbildēt

   Viņa uzdevums ir zīmēties un taisīt politiku Putina partijas garā.Tur tā naudiņa arī aizplūst plašā straumē kā matuška Volga.Tāpēc jau kase tukša un parādos līdz ausīm.Nesaprotu tos aprobežotos ļautiņus,kas par viņiem balso.Līdzīgi tiem,kas Krievijā maziem bērniem šuj armijas uniformas un sprauž pie krūtīm Georga lentītes.9.maijā šis āksts atkal plātīsies pie neglītā pieminekļa.Tas arī viņa uzdevums un aicinājums.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Viss liecina, ka jums ir izdegšanas sindroms

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta statistika liecina,ka kopš gada sākuma Latvijā reģistrēti vairāk nekā 1400 kūlas degšanas gadījumu. Kaut pērnās zāles dedzināšana ir aizliegta un par to draud sods, tomēr daudzi cilvēki turpina to darīt.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+