Artis Ābols: “Divus punktus esam ieguvuši, nevis vienu zaudējuši” 0

Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols pēc savas komandas 1:0 uzvaras pēcspēles metienos pār Bratislavas “Slovan” KHL čempionāta spēlē atzina, ka varējis būt visādi un šoreiz arī par diviem punktiem ir jāpriecājas.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

”Varēja būt visādi. Mēs varējām ielaist mazākumā, bet mums bija arī divi vārtu stabiņi,” kluba mājaslkapā citēti galvenā trenera Arta Ābols izteikumi pēcspēles preses konferncē.  ”Tomēr vairāk domāju, ka divus punktus esam izcīnījuši nekā vienu zaudējuši, lai gan gribējās trīs. Spēles sākumā bija gan labi, gan slikti, kad spēlējām vairākumā, jo pirmajā periodā neizmantojām sešas minūtes, no tām četras pēc kārtas. Tas noņēma pārliecību un tāpēc nevarējām uztvert spēli tā, kā es gribēju. Turpinājumā labi spēlēja vārtsargs, arī aizsardzība pietiekoši labi un mazākumā, sevišķi papildlaikā, kad spēlējām trijatā. Prieks par diviem punktiem. Čaļi malači!” sacīja Ābols.

Nākamo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs sestdien, kad Rīgā viesosies Rietumu konferences vieni no līderiem Sanktpēterburgas “SKA”.