Mobilā versija
+7.2°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
22. augusts, 2013
Drukāt

Artis Gāga, saksofonists

Gaga_leta_Lita_Krone_8

1. 24. augusta vakarā visi laipni aicināti uz Bruknas muižu Bauskas novadā, kur notiks labdarības lielkoncerts ”Uzcel savu baznīcu”, kurā arī man būs gods piedalīties kopā ar “Jazz” kvartetu. Brīnišķīga iespēja ikvienam atbalstīt ideju par jaunas baznīcas celtniecību Bruknas muižas kompleksā. Ne mazāk svarīgi ir katram pašam uzcelt “savu baznīcu”, ielūkojoties sevī.

2. Ilmāra Blumberga personālizstāde “Es nemiršu” izstāžu zālē “Arsenāls”. I. Blumberga māksla uz mani vienmēr ir atstājusi spēcīgu iespaidu, tālab arī iesaku ikvienam šo izstādi apmeklēt.

3. Grāmata ”Latvijas glezniecības meistardarbi” (apgāds “Jumava”), kurā apkopota 20. gadsimta mākslas darbu izlase no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Šī grāmata atspoguļo to plašo domāšanas spektru, individuālo attieksmi pret laiku un lietām, ar kurām otas meistari saskārušies, dzīvojot un strādājot katrs savā dzīves laikā.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+