Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. augusts, 2013
Drukāt

Artis Gāga, saksofonists

Gaga_leta_Lita_Krone_8

1. 24. augusta vakarā visi laipni aicināti uz Bruknas muižu Bauskas novadā, kur notiks labdarības lielkoncerts ”Uzcel savu baznīcu”, kurā arī man būs gods piedalīties kopā ar “Jazz” kvartetu. Brīnišķīga iespēja ikvienam atbalstīt ideju par jaunas baznīcas celtniecību Bruknas muižas kompleksā. Ne mazāk svarīgi ir katram pašam uzcelt “savu baznīcu”, ielūkojoties sevī.

2. Ilmāra Blumberga personālizstāde “Es nemiršu” izstāžu zālē “Arsenāls”. I. Blumberga māksla uz mani vienmēr ir atstājusi spēcīgu iespaidu, tālab arī iesaku ikvienam šo izstādi apmeklēt.

3. Grāmata ”Latvijas glezniecības meistardarbi” (apgāds “Jumava”), kurā apkopota 20. gadsimta mākslas darbu izlase no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Šī grāmata atspoguļo to plašo domāšanas spektru, individuālo attieksmi pret laiku un lietām, ar kurām otas meistari saskārušies, dzīvojot un strādājot katrs savā dzīves laikā.

Pievienot komentāru

Kāpēc tēvs nestrādāja čekā... Saruna ar Ingu Gaili un Dāvi Auškāpu1. novembrī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos Ingas Gailes luga "Tēvs varonis’69" Dāvja Auškāpa režijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+