Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. augusts, 2013
Drukāt

Artis Gāga, saksofonists

Gaga_leta_Lita_Krone_8

1. 24. augusta vakarā visi laipni aicināti uz Bruknas muižu Bauskas novadā, kur notiks labdarības lielkoncerts ”Uzcel savu baznīcu”, kurā arī man būs gods piedalīties kopā ar “Jazz” kvartetu. Brīnišķīga iespēja ikvienam atbalstīt ideju par jaunas baznīcas celtniecību Bruknas muižas kompleksā. Ne mazāk svarīgi ir katram pašam uzcelt “savu baznīcu”, ielūkojoties sevī.

2. Ilmāra Blumberga personālizstāde “Es nemiršu” izstāžu zālē “Arsenāls”. I. Blumberga māksla uz mani vienmēr ir atstājusi spēcīgu iespaidu, tālab arī iesaku ikvienam šo izstādi apmeklēt.

3. Grāmata ”Latvijas glezniecības meistardarbi” (apgāds “Jumava”), kurā apkopota 20. gadsimta mākslas darbu izlase no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja. Šī grāmata atspoguļo to plašo domāšanas spektru, individuālo attieksmi pret laiku un lietām, ar kurām otas meistari saskārušies, dzīvojot un strādājot katrs savā dzīves laikā.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+