×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Artūrs Irbe: Latvijai svarīga ir katra balss (21)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bafalo “Sabres” vārtsargu treneris Atūrs Irbe patlaban ir Karolīnā, kur šovakar komandai notiks pārbaudes spēlē. Pēc spēlēs komanda atgriezīsies Bafalo, bet ko darīs Artūrs?

– Uzreiz pēc spēles noīrēšu auto un došos uz Vašingtonu, lai veiktu savu pilsoņa pienākumu. Šīs ir vissvarīgākās vēlēšanas, kādas mums jebkad ir bijušas kopš neatkarības atjaunošanas, jo mūsu valsts pastāvēšana ir reāli apdraudēta, turklāt šie draudi ir gan ārēji, gan iekšēji. Ja negribam, lai tiktu izpostīts tas, ko neatkarības gados esam sasnieguši, mums ir jādodas uz vēlēšanu iecirkni un jāatdod sava balss par to spēku, kam uzticamies. Un nevajag aizbildināties, ka viena balss jau tāpat neko nespēs mainīt. Arī nepiedaloties vēlēšanās mēs matemātiski tajās piedalāmies, tikai savu balsi akli nododam citu rokās, un šie citi var arī nebūt lojāli mūsu valsts pilsoņi. Tāpēc Latvijai tagad svarīga ir katra balss. Šīs vēlēšanas – tā ir cīņa par Latvijas nākotni. Būsim atbildīgi! Kamēr nav par vēlu, – tā pa telefonu no Karolīnas savu nostāju pauž Artūrs Irbe.

Atliek vien piebilst, ka uzreiz pēc tam viņš no Vašingtonas lidos uz Bafalo. Un šis attālums gluži noteikti ir lielāks par to, kas vairumam Latvijas pilsoņu ir jāmēro, lai nokļūtu tuvākajā vēlēšanu iecirknī.

Jau vēstīts, ka arī citas Latvijā populāras personas šogad īpaši aicina piedalīties sestdien, 4. oktobrī, paredzētajās 12. Saeimas vēlēšanās. Tālab pat ir tapis jestrs video klips ar vairāku slavenību piedalīšanos.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Artūru par prezidentu.

 2. principā var samesties tam autiņam ar pilsoni Girgensonu

 3. Artūrs Irbe runā pārliecināta latviešu patriota valodu. Interesanti, cik būs to pārgudro, kam ,,viena balss jau neko nenozīmē“ un nebalsos . To ,,vienu balsi“ aizvietos mūsu austrumu ,,labvēļi“.

 4. Kada…jega……balsostot.pa;latvijas,,mulkiem

  • када ега? запишись на курсы, ильза! а то грамматика у тебя хромает 🙂

 5. visu cieņu!

 6. Ja tu izlaidīsi bumbu no rokām, to paņems kāds cits. Pāris reižu neiznāksi spēles laukumā, un tev nospers ne tikai bumbu, bet arī grozu noskrūvēs un aiznesīs prom. Kāpēc es to visu rakstu? Man ir savtīgi iemesli. Es skaidri apzinos, ka no tavas brīvības ir atkarīga arī manējā. Es nevaru būt brīvs, dzīvojot nebrīvu cilvēku valstī. Tu man esi vajadzīgs. Brīvs. Tāpēc es eju balsot. Un aicinu arī tevi.

 7. Cik pa dzīvi var mainīt kažoku! Tu kalpo tam kas vairāk maksā,aizmirsi ka kalpoji Krievijai, kad bija izdevīgi?

  • tad jau saki uzreiz “po žizņi” 🙂 par Mūri liecina viņa dzīve, darbi un nostāja, bet tas, kam tu lēti kalpo, redzams pēc vates, kas tev pa visām šuvēm lien laukā 🙂

 8. nepiedalīsies tie ,kam sava zeme un valsts neko nenozīmē,katrs kārtīgi domājošs latvietis saprot cik tas šodien ir nopietni!

 9. malacis, Artūr! Tu vienmēr esi bijis Latvietis ar lielo burtu!

 10. jā! balso par tām idejām, kas tevi un tavus bērnus, tavus draugus un tavus kaimiņus padarīs brīvākus!

 11. Galvenais – nebalso par tiem, kas sola pagriezt laiku atpakaļ – atgriezties Padomju Savienībā! Vienmēr balso par brīvību. Visu pārējo tu vēl paspēsi iegūt – nopirkt, izgatavot, radīt, aizņemties, sarunāt vai izdomāt. Ja vien tu būsi pietiekami brīvs.

  • Partijas “Saskaņa” premjera amata kandidāts Nils Ušakovs “Līderu debatēs” paziņoja, ka negrasās lauzt līgumu ar Vladimira Putina pārstāvēto partiju “Vienotā Krievija”, jo šis līgums esot izdevīgs Latvijai. Vai kādam ir vēl šaubas par pilsoņa Ušakova lojalitāti?

 12. Krievija apdraud Centrāleiropu tikpat lielā mērā kā islāmisti. Krievija slēpj karavīru nāves apstākļus. Doņeckā nošauts Šveices Sarkanā Krusta darbinieks. Konflikta gadījumā Krievija sola aizsargāt savus pilsoņus Moldovā. Tie ir šodien lasāmo ziņu virsraksti. Vai tiešām kādam vēl ir šaubas par to, ka vēlēšanās ir jāpiedalās? Un vai kādam ir šaubas par to, ka Kremļa troļļu bars sprauksies visos komentāros, lai tikai sludinātu, ka labāk taču doties ekskursijā nevis uz vēlēšanu iecirkni?

 13. Redz cik taalu valsti ir novedushi pashi latvieshu politikji, ka nupataas esot svariiga katra balss. Jo cilveeki no shiis veiksmes staasta ir pamukushi un tagad jaabicho balsis baidot ar krievu tankiem un visu paareejo shausmu arsenaalu.
  Artuurinj, varbuut atgrezies maajas, audzini jaunos Latvijas hokejistus? Jeb tad taa desas skjeele taada paplaanaaka sanaak?

  • tāda jau ir putintroļļu taktika – ja nav argumentu, tad vismaz jāmēģina pateikt kaut ko riebīgu 🙂

  • Latvijas veiksmes stāsts tika plānveidīgi gandēts, kopš lielie draugi Staļins un Hitlers vienojās par Eiropas pārdali. Un tavi maizes tēvi, patreizējie Kremļa saimnieki, ne par mata tiesu nav par viņiem labāki. Tāpēc Latvijai šodien tik tiešām katra balss ir svarīga.

 14. Beidz muldet , patriot, ja jau tads esi ta velc atpakal un dzivo lv

Draugiem Facebook Twitter Google+