×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. oktobris, 2014
Drukāt

Artuss Kaimiņš no 35.vietas sarakstā uzlec uz pirmo (23)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Reģionu apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars (no kreisās) un aktieris Artuss Kaimiņš.

Artuss Kaimiņš no Latvijas Reģionu apvienības, kurš startēja Rīgā un kuram bija pēdējais numurs sarakstā, no 35.pozīcijas mainīto vēlēšanu zīmju dēļ pakāpies uz pirmo vietu, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) provizoriskie vēlēšanu rezultāti pēc 12.Saeimas vēlēšanām.

Kaimiņš vēlēšanās saņēmis 14 393 plusus un 1111 svītrojumus.

Vidzemē līderpozīcijas saglabājis apvienības līderis Mārtiņš Bondars ar 9998 plusiem un 993 svītrojumiem.

Reģionu apvienības sarakstā plusu un svītrojumu dēļ būtiski mainījies deputātu kandidātu vietu sadalījums sarakstā.

Jau ziņots, ka 12.Saeimas vēlēšanās ir uzvarējusi partija “Saskaņa”, kurai seko “Vienotība”  un Zaļo un Zemnieku savienība, liecina CVK publiskotie provizoriskie vēlēšanu rezultāti.

Balsis ir saskaitītas 1000 vēlēšanu iecirkņu no 1054, tostarp saskaitītas balsis visos Latvijas vēlēšanu apgabalos.

Par “Saskaņu” nobalsoja 23,26%, par “Vienotību” – 21,62%, par Zaļo un zemnieku savienību – 19,74%. Nacionālā apvienība ieguvusi 16,5%, “No sirds Latvijai” – 6,91%, Latvijas Reģionu apvienība – 6,47% vēlētāju balsu. Pārējās partijas nav pārvarējušas 5% barjeru.

CVK vēl nav apkopojusi datus visos ārvalstu iecirkņos.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Es par Artusu Ksimiņu!beidzot kāds ir sācis kautko darīt lietas labā un paradīt “saeimas patieso seju”!!!!!!

 2. Kaimiņ,tu sac bīdit tos .. teu sanāks! DAri skaisti!

 3. A.k.ir pareizaa vietaa ei Latvieshi ,ko tad balsojaat par -SASKANJU-NU TAD SVINIET UN NEGAANIETIES.

 4. … Pieradijumi daudzu Saeimas deputatu balsosanas un komentaru stilam, saturam un piederibai kadai svesai ideologijai un kulturai turpinas ari seit, avizu portalos, un ir lidzigi zombeto ‘dreseto sunu budas’ pretvalstisko deputatu izteiktiem komentariem, kas liekas radusies vai nu ka Pavlova dreseto vai Sorosa vai ologarhu uzpirkto vauksku debilos pauros … un tadi megina apriet katru patriotisku un neatkarigi domajosu latvieti visos portalos … ka seit !!!!

  … Jus, ‘izmantojamie..’ , palasiet interneta instrumentos jauno un patriotisko latviesu komentaru biezumu, kas norada jaunas paaudzes totalo atbalstu Kaiminam … un par to ka vins spej un uzdrikstas prasit vajadzigos jautajumus, kas ir nepieciesami, lai ko izmainitu saja valsts iestigusaja nezinama vektora politika … un tamdel jajauta kam Kaimins nepatik … kam?!

  … Vai jus sis velesanas noraiditie vaukski stradajat atmaksati, opozicijai vai nomenaklaturas deputatiem aiz rugtuma vai naida ? Citadi gruti iedomaties tik nekonsekventu cilveku piederibu realitatei, vai ari izprast jusu komentaru merkus !

  … Izdomajiet pasi, ja neesiet zombeti … kas te aizstav tas ‘sunu budas’ latviesu autohtonas tautas tiesibu un interesu uzmetejus … !

 5. Žēl,ka Saeimā iekļuvis āksts!Un no manis maksātajiem nodokļiem viņš tiks atalgots!Kapēc tautai ir jamaksā par “sauso atlikumu”????Saeima NAV bērnu spēle,kā to iedomājas 14393 plusotāji!Nožēlojami izniekotas balsis!

 6. laikam jau sienāzis

 7. Beidzot latviešiem arī savs porno politiķis…

 8. Pateicoties Artusam Saeima beidzot ir ieguvusi jau sen pelnīto nosaukumu – dresēto suņu būda, kur deputātiem ir dotas tiesības aizmirst vēlētājiem dotos solījumus un dienišķā maize jāpelna paklausīgi pildot “dresētāja” īkšķa dotās komandas.

 9. Redzi ,tos sportistus, aktierus un komponistus ievēlējām mēs ar tevi, nevis tante no Jaunzelandes. Tieši tāpēc arī rakstu, ka kāpjam uz tā paša grābekļa un ar pašvērtējumu laikam problēmas ir tev, nevis man, jo es negribu Saeimā redzēt teātri, bet nopietnu darbu valsts un sabiedrības labā. Deputātu izvēlei ir jābūt
  izstrādātiem nopietniem kritērijiem, sākot ar morālajām un beidzot ar profesionālajām īpašībām , lai tur
  mazāk nokļūtu gadījuma cilvēki. Bet ja grib dzirdēt jokus, tad ir jāiet uz teātri, nevis uz parlamentu. Runa ir par mūsu attieksmi un atbildību, kuras, izvēloties varas pārstāvjus, nereti arī mums pašiem pietrūkst.

 10. Kaimiņš pats galīgi d…. Kur ņemt uzvalkus līdz pirmajai algai??? Un kas spēlēs Veceni???

 11. Cik patīkami palasīt komentārus un saprast, ka pārsvarā visi gudrie sēž malā un pārgudri spriež! Kāpēc jūs neesat saeimā?

 12. 15 tūkstoši Kaimiņam piešķirto + nekādu godu Latvijas vēlētājam nedara. Tas norāda, ka viegli pakļaujamies emocionāliem, ekstrēmiem vai pat rupjiem cilvēkiem, kas izlec no kopējā bara, nemaz nedomājot par viņa piemērotību deputāta pienākumiem. Ja jau viņu ielika kā pēdējo sarakstā pati partija, tas nozīmē, ka viņi paši arī viņu augstu nevērtē. Nu būs tagad viens jokdaris Saeimā vairāk, bet no tā jau darbs neuzlabosies. Mums tāpat kā krieviem būs savs Žirinovskis. Līdzīgi kā ZZS izspēlēja Lemberga kārti. Ko tur piebilst: kamēr būs aitas, būs arī cirpēji. Tikai pēc tam nevaidiet, ka Saeima vāji strādā.

  • Vismaz neviens negulēs-garlaicīgi nebūs. Bet ko tādu jēdza visi tie saliktie aktieri,komponisti,sportisti?Smukāk izskatījās?Prestižāki bija?Tas liecina,ka tev ir problēmas ar pašvērtējumu,ja gribās,lai apkārt visi izskatās pareizi.Tieši jau tos smukos un pareizos ievēl parasti.A.K.šķiet,no sirds rūp tas,kas Latvijā notiek-neticu,ka tā var notēlot visu laiku.Bet ja arī tā,tad būs viena mācība vairāk.Saeima viņa dēļ nesabruks.

  • Vai nebūs jāveido saimā jauna komisija kur ielikt deputātu Kaimiņu?

 13. atvainojos,….Spriņģes

 14. tas nav Sriņģes nopelns ,bet tas ,ka Arturs runā no sirds .Nevajag par cilvēku tā vieglprātīgi un dumji spriest .”Aksts”un tamlīdzīgi….Normāls ,labs cilvēks,nedomāju ,ka viņš taisās uzjautrināt tautu.Būtu mums vairāk tādu ,kas deg par lietu !

 15. Vai tiešām..visiem interesē tikai tas kā āksts uzjautrinās tautu?

  • Jautri būs nevis tapēc, ka viņš uzjautrinās, bet jautri būs skatīties, kad stīvie, “pareizie”citi deputāti nesapratīs, ko un kā darīt, un locīsies, kad Kaimiņš uzdos tautiskus jautājumus – to ko tiešām grib zināt tauta.

  • vai tev nav pohui uzjautrinie par savu partiju

 16. Jā, tas 100%, pateicoties Ingai Spriņģei. Bet tas forši, ka viņš tika Saeimā, vismaz būs jautri skatīties. Varētu viņi ar Sudrabu būt kādā vienā komisijā, tad būtu vel jautrāk.

 17. Un kam par to jāsaka PALDIES……..kas veica ļoti labu reklāmu…..Inga , vai tev nav KAUNS par to

Draugiem Facebook Twitter Google+