Mobilā versija
+2.9°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
16. jūlijs, 2017
Drukāt

Arvien vairāk cilvēku izvēlas jaunu izklaidi – airēties uz stāvdēļiem

Foto-Mārtiņš PlūmeFoto-Mārtiņš Plūme

Ne vien Gaujā vai Abavā, bet arī Rīgas centrā arvien biežāk redzam cilvēkus, kas airējas ar SUP (stand up paddle) jeb stāvdēļiem. Braucieni ar SUP dēli kļūst par arvien populārāku aktīvās atpūtas veidu, kas ļauj patīkamā veidā uzlabot savu fizisko sagatavotību un atbrīvoties no ikdienas stresa. Turklāt nav pasaulē daudz vietas, kas vasarā SUP airēšanai būtu piemērotākas par Latviju ar tās daudzajām upēm, ezeriem un garo Baltijas jūras piekrasti.

Arī Rīga ir brīnišķīga vieta SUP braucieniem un pat ballītēm, jo pilsētas centru ieskauj Daugava, kas savienota ar pilsētas kanālu. Faktiski varētu teikt, ka Vecrīga atrodas uz salas, kurai var apairēt apkārt aptuveni septiņu kilometru braucienā. Tādēļ 11. jūlijā Rīgā pulcējās vairāk nekā 70 airētāji, lai šo brīnišķīgo maršrutu izbaudītu kopā. Brauciena laikā tika pārsteigti kanālā dzīvojošie bebri, pīles un pat izveidojās SUP sastrēgums. Ja esi Rīgā, neplaid garām iespēju ar SUP izairēt pilsētas centru.

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (22)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+