Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
17. marts, 2017
Drukāt

Arvis Viguls – starp desmit daudzsološākajiem Eiropas autoriem

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Arvis Viguls

Dzejnieks Arnis Viguls iekļauts starp desmit daudzsološākajiem jaunajiem Eiropas literātiem, informē organizācija “Literature Across Frontiers”.

Desmit jaunie rakstnieki un tulkotāji no Bosnijas, Francijas, Islandes, Latvijas, Luksemburgas, Nīderlandes, Polijas, Rumānijas, Spānijas, Velsas projekta “Literary Europe Live” ietvaros Londonas Grāmatu tirgū izvēlēti īpašiem popularizācijas pasākumiem šī un nākamā gada laikā. Šī ir otrā reize, kad projekts veicinās talantīgu, bet ārpus savas valsts mazpazīstamu autoru popularitāti Eiropā.

Pirmā tikšanās desmit literatūras talantiem gaidāma literatūras festivālā “Kosmopolis”, kas no 22. līdz 26. martam risināsies Barselonā. Šajā laikā viņiem notiks publiski lasījumi, tiks organizētas tikšanās ar vietējiem literārajiem aģentiem un literatūras pasākumu rīkotājiem, kā arī saņems praktiskus padomus, kā attīstīt starptautisku literāta karjeru.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+