Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
8. februāris, 2016
Drukāt

AS “Dzintars” draud atslēgt gāzi

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvijas Gāze” ir brīdinājusi AS “Dzintars” par gāzes padeves pārtraukšanu tās ražotnei Mālu ielā 30, Rīgā, informēja “Latvijas Gāzes” pārstāve Dace Baltābola.

Viņa skaidro, ka gāzes atslēgšana ir saistīta ar parādu, kas izveidojies no 2015.gada marta. “Šobrīd pilnvērtīgi netiek apmaksāti arī kārtējie rēķini par patērēto dabasgāzi, kas rada bažas par parāda summas strauju pieaugumu, “ uzsver Baltābola.

Tāpēc, ja parāds pilnībā netiks nomaksāts līdz 2016. gada 12. februārim, gazificētajā objektā tiks pārtraukta dabasgāzes padeve. Gāzes padeve tiks atjaunota, ja tiks pilnībā samaksāts parāds par patērēto gāzi.

2015.gada 11.jūnijā AS „Latvijas Gāze” vērsās tiesā par parāda piedziņu, un 2015.gada 6.oktobrī pieteikums tika apmierināts, apķīlājot AS “Dzintars” līdzekļus. Neskatoties uz to, ka 2015.gada 15.oktobrī AS “Latvijas Gāze” un AS “Dzintars” noslēdza izlīgumu par parāda segšanas grafiku, tas netiek ievērtos jau kopš noslēgšanas brīža. Tādēļ AS “Latvijas Gāze” ir pieņēmusi lēmumu par dabasgāzes atslēgšanu.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+