Mobilā versija
-1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. februāris, 2016
Drukāt

AS “Dzintars” draud atslēgt gāzi

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvijas Gāze” ir brīdinājusi AS “Dzintars” par gāzes padeves pārtraukšanu tās ražotnei Mālu ielā 30, Rīgā, informēja “Latvijas Gāzes” pārstāve Dace Baltābola.

Viņa skaidro, ka gāzes atslēgšana ir saistīta ar parādu, kas izveidojies no 2015.gada marta. “Šobrīd pilnvērtīgi netiek apmaksāti arī kārtējie rēķini par patērēto dabasgāzi, kas rada bažas par parāda summas strauju pieaugumu, “ uzsver Baltābola.

Tāpēc, ja parāds pilnībā netiks nomaksāts līdz 2016. gada 12. februārim, gazificētajā objektā tiks pārtraukta dabasgāzes padeve. Gāzes padeve tiks atjaunota, ja tiks pilnībā samaksāts parāds par patērēto gāzi.

2015.gada 11.jūnijā AS „Latvijas Gāze” vērsās tiesā par parāda piedziņu, un 2015.gada 6.oktobrī pieteikums tika apmierināts, apķīlājot AS “Dzintars” līdzekļus. Neskatoties uz to, ka 2015.gada 15.oktobrī AS “Latvijas Gāze” un AS “Dzintars” noslēdza izlīgumu par parāda segšanas grafiku, tas netiek ievērtos jau kopš noslēgšanas brīža. Tādēļ AS “Latvijas Gāze” ir pieņēmusi lēmumu par dabasgāzes atslēgšanu.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+