Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
8. februāris, 2016
Drukāt

AS “Dzintars” draud atslēgt gāzi

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvijas Gāze” ir brīdinājusi AS “Dzintars” par gāzes padeves pārtraukšanu tās ražotnei Mālu ielā 30, Rīgā, informēja “Latvijas Gāzes” pārstāve Dace Baltābola.

Viņa skaidro, ka gāzes atslēgšana ir saistīta ar parādu, kas izveidojies no 2015.gada marta. “Šobrīd pilnvērtīgi netiek apmaksāti arī kārtējie rēķini par patērēto dabasgāzi, kas rada bažas par parāda summas strauju pieaugumu, “ uzsver Baltābola.

Tāpēc, ja parāds pilnībā netiks nomaksāts līdz 2016. gada 12. februārim, gazificētajā objektā tiks pārtraukta dabasgāzes padeve. Gāzes padeve tiks atjaunota, ja tiks pilnībā samaksāts parāds par patērēto gāzi.

2015.gada 11.jūnijā AS „Latvijas Gāze” vērsās tiesā par parāda piedziņu, un 2015.gada 6.oktobrī pieteikums tika apmierināts, apķīlājot AS “Dzintars” līdzekļus. Neskatoties uz to, ka 2015.gada 15.oktobrī AS “Latvijas Gāze” un AS “Dzintars” noslēdza izlīgumu par parāda segšanas grafiku, tas netiek ievērtos jau kopš noslēgšanas brīža. Tādēļ AS “Latvijas Gāze” ir pieņēmusi lēmumu par dabasgāzes atslēgšanu.

Pievienot komentāru

Inkubators biznesa grūdienam (1)Biznesa idejām līdz 2023. gadam iespēja saņemt dažādu veidu palīdzību uzņēmuma attīstībai
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+