Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Piektdiena, 24. marts, 2017
8. februāris, 2016
Drukāt

AS “Dzintars” draud atslēgt gāzi

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvijas Gāze” ir brīdinājusi AS “Dzintars” par gāzes padeves pārtraukšanu tās ražotnei Mālu ielā 30, Rīgā, informēja “Latvijas Gāzes” pārstāve Dace Baltābola.

Viņa skaidro, ka gāzes atslēgšana ir saistīta ar parādu, kas izveidojies no 2015.gada marta. “Šobrīd pilnvērtīgi netiek apmaksāti arī kārtējie rēķini par patērēto dabasgāzi, kas rada bažas par parāda summas strauju pieaugumu, “ uzsver Baltābola.

Tāpēc, ja parāds pilnībā netiks nomaksāts līdz 2016. gada 12. februārim, gazificētajā objektā tiks pārtraukta dabasgāzes padeve. Gāzes padeve tiks atjaunota, ja tiks pilnībā samaksāts parāds par patērēto gāzi.

2015.gada 11.jūnijā AS „Latvijas Gāze” vērsās tiesā par parāda piedziņu, un 2015.gada 6.oktobrī pieteikums tika apmierināts, apķīlājot AS “Dzintars” līdzekļus. Neskatoties uz to, ka 2015.gada 15.oktobrī AS “Latvijas Gāze” un AS “Dzintars” noslēdza izlīgumu par parāda segšanas grafiku, tas netiek ievērtos jau kopš noslēgšanas brīža. Tādēļ AS “Latvijas Gāze” ir pieņēmusi lēmumu par dabasgāzes atslēgšanu.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (16)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+