×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. februāris, 2014
Drukāt

“As I Lay Dying” solists atzīst vainu sievas slepkavības pasūtīšanā

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

epa04100767 (FILE) A file picture dated 30 January 2008 shows Tim Lambesis, lead vocalist of US rock band As I Lay Dying, during a concert at Bogarts in Cincinnati, Ohio, USA. On 25 February 2014, Lambesis has admitted that he had hired a hitman to kill his wife. According to reports, Lambesis, who was arrested in May 2013 as the alleged killer was an undercover agent, faces a minimum sentence of nine years in prison. EPA/STEVE C. MITCHELL

Metālmūzikas grupas “As I Lay Dying” solists Tims Lambesis atzinis vainu sievas slepkavības pasūtīšanā.

Smagā metāla zvaigzne sākotnēji noraidīja apsūdzību. Taču otrdien viņš panāca vienošanos ar tiesu, un tagad mūziķim draud deviņu gadu cietumsods.

Kā jau ziņots, pagājušā gada maijā Lambesis tika apcietināts aizdomās par savas sievas, ar ko uzsākts šķiršanās process, slepkavības plānošanu.

Viņš bija mēģinājis nolīgt policistu, kas izlikās par slepkavu, lai tas nogalinātu viņa sievu. Lambesis viltus slepkavam iedeva aploksni ar 1000 dolāriem (727 eiro), savas sievas fotogrāfijām, viņas dzīvesvietas adresi un durvju kodiem, kā arī sarakstu ar slepkavībai vispiemērotākajiem datumiem, kad pāra bērni būs pie viņa.

Dziedātājam uzrādīta apsūdzība par mēģinājumu nolīgt slepkavu, kā arī nozieguma plānošanu.

Spriedums tiks nolasīts šī gada maijā.

Lambesim pēc divu miljonu dolāru (1,45 miljonu eiro) liela galvojuma samaksāšanas atļauts mitināties savā mājā ar noteikumu, ka viņš valkās GPS ierīci un netiksies ar sievu un bērniem.

Pēc astoņiem laulībā nodzīvotiem gadiem Lambeša sieva Megana pieprasīja šķiršanos, jo mūziķim sporta zāles apmeklēšana esot svarīgāka par laulāto draudzeni.

Lambeša advokāts pērn sacīja, ka steroīdi esot aizmiglojuši viņa klientam prātu.

Solista dēļ grupa bija spiesta atcelt koncertturneju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+