×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. novembris, 2013
Drukāt

AS “Ventbunkers” Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai ziedo 20 000 latu

Foto - LETAFoto - LETA

Mediju pārstāvju izstādes "Bērnu pasaule" un pasākuma "Kas te? Es te! Ķīpsalā" laikā apgleznotie šūpuļzirdziņi, kurus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai.

Bērnu slimnīcas fonds oktobra beigās ir saņēmis ziedojumu 20 000 latu apmērā no AS “Ventbunkers”! Puse no ziedotajiem līdzekļiem tiks novirzīta Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai, savukārt otra puse tiks izlietota Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas operāciju bloka iekārtām nepieciešamo rokas instrumentu iegādei.

“Šis ir vēl viens nozīmīgs solis ceļā uz jaunām nodaļas telpām Hematoonkoloģijas mazajiem pacientiem, jo šobrīd nodaļas rekonstrukcijai nepieciešamo līdzekļu piesaistītais apmērs jau tūlīt sasniegs 500 000 latu! Sirsnīgs paldies AS “Ventbunkers” par to, ka viņi bija pamanījuši mūsu labdarības akciju un aicinājumu palīdzēt, jo iniciatīva sniegt savu ieguldījumu nāca no uzņēmuma puses. Bērnu slimnīcā, tai skaitā Hematoonkoloģijas nodaļa, ārstējas bērni no visas Latvijas, arī no Ventspils, tāpēc man ir liels gandarījums, ka AS “Ventbunkers” Bērnu slimnīcu redz kā vietu, kas ir svarīga mums visiem.” pastāstīja Bērnu slimnīca fonda vadītāja Liene Dambiņa.

“AS “Ventbunkers” ziedojums nav tikai finansiāls atbalsts. Tas ir arī prieks, ka varam palīdzēt tiem, kam to vajag visvairāk – bērniem. Ļoti ceram, ka mūsu piemērs būs iedvesmojošs arī citiem lielajiem, pelnošajiem Latvijas, īpaši Ventspils, uzņēmumiem atbalstīt Bērnu slimnīcas fonda projektus, kuri palīdz ģimenēm, ne tikai prestižas, peļņu nesošas lietas. AS “Ventbunkers” darbinieki var lepoties ar sevi un savu uzņēmumu. Viņu rokām nopelnītais tiek ziedots un viņu uzņēmumam ir sirds.

Par Bērnu klīniskās universitātes slīmnīcas ziedojuma pirmās daļas likteni nebija šaubu – tam jānonāk Hematoonkoloģijas nodaļā – vissmagākajā slimnīcā. Tam mūs iedvesmoja Bērnu slimnīcas fonda labdarības akcija.

Otra ziedojuma daļa 10 000 latu apmērā tika ziedota Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas operāciju bloka iekārtām nepieciešamo rokas instrumentu iegādei. Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā pirms dažiem gadiem konkursa kārtībā tika iepirktas modernas, augstas kvalitātes elektrokoagulācijas iekārtas. Slimnīcas finansiālās iespējas līdz šim nav bijušas tādas, lai varētu nodrošināt iekārtu pilnvērtīgu izmantošanu. Papildus finansējums dos nepieciešamo iespēju slimnīcas operāciju blokā iegādāties iekārtām nepieciešamos rokas instrumentus un nodrošināt augstākās kvalitātes, mūsdienīgas elektrokoagulācijas pilnvērtīgu lietošanu operācijās,” pastāstīja AS “Ventbunkers” Valdes priekšsēdētāja Eva Ciniņa.

Bērnu slimnīcas fonds kopā ar domubiedriem pirms gada uzsāka labdarības akciju “Saulainas dienas” ar mērķi piesaistīt nepieciešamos līdzekļus Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Gada laikā privātpersonas un uzņēmumi ir ziedojuši jau vairāk kā 310 tūkstošus latu, savukārt Veselības ministrija nodaļas rekosntrukcijai ir piešķīrusi 185 tūkstošus latu. Šobrīd nodaļas rekonstrukcijai ir piesaistīti aptuveni 485 tūkstoši latu no nepieciešamajiem 700 tūkstošiem.

Aicinām visus būt atsaucīgiem un iesaistīties labdarības akcijā, pērkot Saulaino dienu T-kreklus, zvanot pa ziedojumu tālruni 90006681, un ziedojot 1 LVL, vai arī pārskaitot līdzekļus uz Bērnu slimnīcas fonda bankas kontiem : AS SEB banka: UNLALV2X, konta Nr. LV84UNLA0050012160326, A/S Swedbank : HABA LV22, konta Nr.LV02HABA0551000377020, norādot Fonda rekzvizītus: Bērnu slimnīcas fonds, Reģ.nr. LV40008057120, Vienības gatve 45, Rīga, LV1004.

Hematoonkoloģiska saslimšana ik gadu tiek diagnosticēta 40 līdz 50 bērniem visā Latvijā. Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļā kopumā gada laikā ārstējas aptuveni 200 pacienti. Turklāt vienas ārstēšanas epizodes ilgums stacionārā ir vidēji no viena līdz diviem mēnešiem, taču, ņemot vērā slimības specifiku, nereti nepieciešama atkārtota stacionēšanās, līdz ar to slimnīcā pavadāmais laiks var ilgt pat pus gadu un vairāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+