×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
21. oktobris, 2015
Drukāt

Asads Maskavā ticies ar Putinu (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Sīrijas prezidents Bašars al Asads otrdien ieradies vizītē Maskavā, kur viņam bijušas sarunas ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, trešdien paziņoja Kremļa preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

Sarunas notikušas gan šaurā, gan plašākā lokā, kurās piedalījušies Krievijas augstākās vadības pārstāvji.

Pēc Peskova teiktā, Asads pastāstījis Putinam par situāciju valstī, viņi apsprieduši cīņu ar teroristiskajiem grupējumiem un Krievijas militārās operācijas turpināšanu.

“Sarunas bija diezgan ilgas, sarunu tematika ir visai saprotama,” sacīja Peskovs. “Sīrijas kolēģis informēja prezidentu par stāvokli Sīrijā, par perspektīvajiem plāniem.”

Krievijas lidmašīnas kopš 30. septembra veic uzlidojumus Sīrijā. Maskava apgalvo, ka gaisa triecieni vērsti pret teroristu organizācijas “Islāma valsts” pozīcijām, bet Rietumi pārmetuši Krievijai, ka uzlidojumos cietuši galvenokārt Sīrijas mērenie nemiernieki, kas cīnās pret Damaskas režīmu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “Veci draugi”! Ko nur?

  2. … Izmisuma par neparedzeti atro un aktualo terorisma draudu pieaugumu Krievijas teritorija, no tas izlamiskas zonas migrantiem un pilsoniem, un sagaidot vel bistamaku pasakumu virkni pec 4 – 6 000 tas pilsonu atgriesanos no Sirijas – Irakas ISIL kadriem, kuri ir tagad terora akcijam pilnigi apmaciti, un ar velmi atriebties … Putinam nekas neatliek, ka atri janokarto Ukrainas lieta, jasakarto attiecibas ar Eiropu ka labako sabiedroto … ( starp citu jaatdod nelegali piesavinata Abrene + ) Bezabrenei un ar kopigam nacionalo valstu interesem jaatrisina ISIL iesutito migranto atpakalcels uz savam majam … jo citadi ES un Krievijai draud iekseji teroristu organizeti nemieri un Krievijas pasas teritorijas sadale … atrak vai velak … !

    … Vai Pasreizeja Putina spelite ar Iranas, Irakas un Sirijas aliansi pret terorismu nav tikai Kremla izmisuma gajiens, jo si iespejama savieniba nespes un neaizslegs pasreizejo Centralazijas caurumaino robezu (Afganas + visu parejo ‘ anistanu ), atvertu teroristu ka ari kriminalo elementu darbibai ar narkotiku, kas jau iespaido lielu dalu no Krievijas iedzivotajiem un finanse ka Krievijas mafijas ta teroristu un kalifata darbibu dienvidos … !

    … Pedejais laiks Putinam atvert acis, un sadarboties ar saviem istiem partneriem( sava iesakta spelite – atgut CCCP imperiju ir tacu bijusi tik tuvredziga, un nu sak pieradit tas neiespejamibu … !)

Draugiem Facebook Twitter Google+