Latvijā
Novados

Asaras te nepalīdzēs: šoferis atsakās autobusā uzņemt mazu zēnu, kurš pazaudējis biļeti mājupceļam63


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixaby.com

Šodien soctīklotāju sašutumu izpelnījusies kāda starppilsētu autobusa Rēzekne-Valmiera šofera rīcība, kurš nav vēlējies uzņemt autobusā mazu zēnu, kurš pazaudējis biļeti mājupceļam uz Valmieru.

“Braucu no darba Rēzeknē ar autobusu Rēzekne-Valmiera. Ar mani kopā brauca bariņš bērnu, kādi 13 līdz 15 skolēni. Cik nopratu, internātskolas audzēkņi, kas, beidzoties mācību gadam palaisti mājās. Pirms manis autobusā kāpj septiņus līdz astoņus gadus vecs puisēns. Bērnam bija liela soma ar mantām, tīkliņš ar pāris apvītušiem tomātu stādiem. Biļeti pazaudējis… skolasbiedriem naudas nav, skolotāja neviena līdzās nav…telefona kontā naudas nav… Visi iekāpuši autobusā, bet mazais cilvēciņš noraudājies – asaras birst kā pupas. Šoferis saka: bez biļetes es nevaru vest asaras te nepalīdzēs,” raksta notikuma aculieciniece.

“Valmiera ir gana tālu, bērnam atpakaļ nav ar ko tikt, arī sazvanīt kādu nav iespējams. Teikšu godīgi – apraudājos. Kur ir tas cilvēks, kurš ir atbildīgs, lai mazais puika tiktu mājās?”, raksta sieviete.

Viņa nopirkusi zēnam biļeti, taču ne par to esot stāsts: “Cik reizes bērniem jāiet bojā, lai atbildīgie cilvēki būtu atbildīgi? Lūdzu, padomājiet, ka arī jūsu bērns kādreiz var nonākt analogā situācijā,” retoriski jautā notikuma aculieciniece.

LA.lv