Kultūra
Teātris un kino

Asas diskusijas izraisa vēl uz ekrāniem nenonācis seriāls par pusaudžu attiecībām0

Ekrānšāviņš no Youtube.com

Vairāk nekā 200 000 kanāla “Netflix” skatītāju vērsušies ar petīciju atcelt 10. augustā paredzēto seriāla “Nepiesātināmā” pirmizrādi, uzskatot, ka tā vēršas pret cilvēkiem ar lieko svaru. Savukārt filmas veidotāji apgalvo, ka seriāla ideja ir tieši pretēja.

Petīciju portālā “Change.org” (“Manabalss.lv analogs) ierosināja Florensa Givena, norādot, ka “Nepiesātināmā” nenovēršami radīs vēl lielākus kompleksus pusaudžiem, kas cieš no liekā svara. “Mūs cenšas pārliecināt, ka popularitāti, draugu mīlestību un pretējā dzimuma uzmanību var iegūt tikai ar slaida auguma palīdzību. Vēl šobrīd mēs varam panākt, ka šis seriāls nekad nenonāk uz ekrāniem,” raksta Givena.

Seriāls, no kura “Netflix” nav atteicies, stāsta par vidusskolnieci Petiju, kura apaļīguma dēļ cieš no vienaudžu izsmiekla. Taču reiz vasaras brīvlaikā lauzta žokļa dēļ viņa būtiski zaudē svaru, no izstumtās pārvēršoties klases zvaigznē. Taču klasesbiedru agrāko attieksmi Petija nav aizmirsusi un nolemj atriebties.

Projekta veidotāji, kuri acīmredzami nebija gaidījuši tik asu kritiku vēl pirms seriāla iznākšanas uz ekrāniem, aicina atteikties no priekšlaicīga sprieduma, tā kā tā ideja esot tieši pretēja kaunināšanai par resnumu. Tam piekrīt arī daudzi treileri noskatījušies, kuri aicina nekādā ziņā “Nepiesātināmās” pirmizrādi neatcelt, un uzsver – iespējams, seriāla kritiķi to nav izpratuši pareizi, jo, atšķirībā no citiem seriāliem par pusaudžu konfliktiem, šis veidots melnās komēdijas stilistikā.

Seriāla galvenajā – Petijas – lomā filmējusies Debija Raiena, tāpat seriālā redzama arī 90. gadu seriāla “Amulets” zvaigzne Alisa Milano.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
Atklās Gitas Sprinces gleznu izstādi
17 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Foto: Atvērta leģendārā kino operatora Valda Eglīša trešā grāmata par profesijas noslēpumiem
1 diena
LE
LETA
Kultūra
“Zelta globusu” nominantu vidū dominē “Marriage Story”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Latvijas florbolistes kapitulē titulētajai Zviedrijai, bet iemet goda vārtus
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Berlīne izsludina “klimata ārkārtas stāvokli”
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
6 stundas